Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepsza komora do M4


Recommended Posts

Witajcie

 

Mam pytanie, mianowicie poszukuję komory do customowej M4, składanej myślę na najlepszych częściach, i mam problem z wyborem komory Hop-Up

 

Modele które biorę pod uwagę to:

SYSTEMA

Prometheus

King Arms

Modify

 

Chciałbym najlepiej działającą i najszczelniejszą komorę, jednak słyszałem na przykład o przypadku wady w komorze Prometheusa przez którą odłamał się jej kawałek (Poldeck pisał bodajże o tym), a że jest makabrycznie droga to raczej skreśliłbym ją z listy.

 

Dalej SYSTEMA, słyszałem w sumie mało, ale tylko dobre rzeczy, jednakże również cena jest o połowę większa niż pozostałe 2...

 

King Arms - podobno najlepsza komora na rynku, tak mawiają, nie słyszałem złych głosów oprócz takich ze w G&P było fe (z powodu grubej ściany czołowej GB i niemumiejętności serwisantów niektórych)

 

i Modify - o tej nie słyszałem w sumie nic, kiedyś czytałem jakąś zagraniczną recenzję że komora jest mega, lepsza niż KA, znikają problemy z magami i podawaniem a szczelność jest nie z tej ziemi

Czy ktoś (ktokolwiek) ma tą komorę i mógłby się o niej wypowiedzieć?

Nie ukrywam, chyba do Modifajca ciągnie mnie najbardziej (chora ilość uszczelek ^^), ale to KA też mocno mi chodzi po głowie....

 

 

Czy moglibyście coś doradzić?

 

P.S. Tu jest set w jakim taka komora miałaby działać

 

KWA 2GX

body i front G&P

Bore-Up Modify

gumka HU Systema

Lufa Prometheus

Link to post
Share on other sites

Ja mam komorę KA+czarną systemę+lufkę promyka+szkielet guardera-całość gra wspaniale, szczelność jest wzorowa, komora jest bardzo czuła na regulację, czasem wystarczy dosłownie o minimetr przesunąć pokrętło, żeby zmienić tor lotu kulasa.

Przez krótki czas miałem zestaw komora promyka+lufa promyka+czarna systema+szkielet guardera i to była po prostu po-e-zja. Na chrono i w polu wyniki były lepsze niż na pierwotnym konfigu (mierzone z taśmą), bardzo żałuję że musiałem oddać :(. O problemach z komorą promyka nie słyszałem, kolega tyra ją czwarty rok i dalej zero problemu.

O komorach Systemy i Modify nie słyszałem nic, więc nie pomogę.

Link to post
Share on other sites

Ja mam komorę KA+czarną systemę+lufkę promyka+szkielet guardera-całość gra wspaniale, szczelność jest wzorowa, komora jest bardzo czuła na regulację, czasem wystarczy dosłownie o minimetr przesunąć pokrętło, żeby zmienić tor lotu kulasa.

Zmień dystanser na miększy od tego co masz teraz.

 

U mnie jest KA z niebieską gumką MB, dystanser z białego Guardera i komora mi kręci jak powinna. Bez żadnych "minimetrowych" nastawach.

 

Elementowa komora czerwona :icon_smile:

Najgorszemu wrogowi bym jej nie polecił :D
Link to post
Share on other sites

No właśnie, czerwona komora elementa to jest dość specyficzna rzecz-jedni krzyczą, że to jest cud (bo to kopia promyka, ale z plastiku), inni mówią, że to syf z malarią. Ja miałem w rękach i ilość nadlewek była tak masakryczna, że nie odważyłem się tego zakładać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...