Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin na start


Recommended Posts

Witam, mam pytanie. Chciałbym zacząć bawić się w ASG i nie mam ŻADNEGO doświadczenia. Chciałbym więc sobie kupić jakiś tani ale porządny nie rozsypujący się w rękach elektryk do 500zł (bardzo ostateczna kwota). mam już jedną M4 na oku i nie wiem czy jest w miarę ok klik. Jeśli jest dobry to może by ktoś więdział gdzie jest taniej, albo ma używkę w dobrym stanie? Będe wdzięczny za wszelkie rady.

 

 

 

PS:Wiem jest dział o M4 ale tam jest napisane, że A&K jest jedną z lepszych firm a ja się nie orientuje.

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.pl/topic/136561-repliki-m4-wybor-ostateczny/

 

Tutaj masz wszystko o emkach :)

 

Lepiej dozbieraj kup coś z 1 klasy, kwa/EA/ bądź nawet GP [Wiem, napisałeś, że 500zł to kwota ostateczna, ale emki do tej ceny nie znajdziesz, i raczej nikt Ci nic nie poleci do tej ceny z rodziny emek :) Chyba, że taki jeden użytkownik tego forum co ma jakiś tańszy m4 i się chwali, że działa. Mniejsza z tym]

 

Tak jak mówiłem, emki nie znajdziesz dobrej. Do 500 zł ja bym Ci polecił RK-02 lub Rk-01 mam i polecam. Jeśli coś z innej rodziny to np G36 od Boyi/JG lub Aug od JG lub nawet mp5 od jg [też mam i polecam]. Do wyboru masz sporo replik, ale nie emki :) Fakt faktem znając życie zaraz jakiś hejt poleci...

Link to post
Share on other sites

Lepiej odczekaj i zbieraj jeszcze kasę, a na początek kup coś, nawet używanego, z tego co polecają poprzednicy. Spokojnie znajdziesz używane, w dobrym stanie, np. G36 z JG. Wiadomo,że się chce mieć wypatrzoną replikę, ale lepiej poczekać na dobrą niż sie zrazić słabą na start. Mówię z doświadczenia. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Lepiej odczekaj i zbieraj jeszcze kasę, a na początek kup coś, nawet używanego, z tego co polecają poprzednicy. Spokojnie znajdziesz używane, w dobrym stanie, np. G36 z JG. Wiadomo,że się chce mieć wypatrzoną replikę, ale lepiej poczekać na dobrą niż sie zrazić słabą na start. Mówię z doświadczenia. :icon_biggrin:

 

Po co ma kupować używaną gietkę, skoro jest nowy i w ASG ani trochę się nie orientuje, co jeśli trafi na jakiś felerny model ?

Przecież skoro ma budżet 500zł to niech kupi nową. MrKlon03 - tutaj przykładowa gietka od JG : http://www.taiwangun.com/608-jg-3

Edited by filip4822
Link to post
Share on other sites

To wszystko kwestia gustu ... mozesz np. kupic mp5 od galaxy i wtedy w 500 pln zamkniesz replike, ochrone oczu, kulki a jak dobrze poszukasz to i lepsza batke niz ta stokowa. A karabin tez jest czesto polecany na poczatek. Takze jesli nie jestes fanatykiem wylacznie emek (ktorej defakto w tej cenie dobrej nie kupisz) to wybor jest spory. Kwestia tylko talarow bo zakup repliki to nie jest niestety jedyny wydatek ...

Edited by Konte
Link to post
Share on other sites

Do 500zł zamiast CMowskiego świecącego AK o wiele lepiej kupić chociażby już podaną wcześniej RK-01 lub Rk-02 mam i polecam. Jedyny minus to wyważenie, ale prawdzie ak74 chyba też tak ma :icon_razz: W każdym bądź razie do 500 zł repliki masz takie:

 

RK od Boyi

G36 JG/BOYI

Mp5 jg

Czy to nawet G3 JG czy też Steyr Aug. Emki w każdym razie nie ma i nie będzie. Teraz wyszły emki CM i czekamy na opinie, ale ich cena to i tak 600zł +.

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Do 500zł zamiast CMowskiego świecącego AK o wiele lepiej kupić chociażby już podaną wcześniej RK-01 lub Rk-02 mam i polecam. Jedyny minus to wyważenie, ale prawdzie ak74 chyba też tak ma :icon_razz: W każdym bądź razie do 500 zł repliki masz takie:

 

RK od Boyi

G36 JG/BOYI

Mp5 jg

Czy to nawet G3 JG czy też Steyr Aug. Emki w każdym razie nie ma i nie będzie. Teraz wyszły emki CM i czekamy na opinie, ale ich cena to i tak 600zł +.

 

Zaproponowalem kalacha od cymy na wszelki wypadek, jakby te piec stowek budzetu jaki ma kolega mialo starczyc na cala reszte (czyt. ochrona oczu, kulki itd.). Bo czasem ludziom sie wydaje, ze kupia sobie karabin i juz sa gotowi do zabawy... a tu zonk. ;)

Edited by Konte
Link to post
Share on other sites

Co do RK to jaki konkretnie polecacie? Widziałem ich tam do 10 nr. G36 spodobało mi się najbardziej (jeśli moglibyście polecić jakiś sklep z nimi to bd wdzięczny ale bez tego też się obejdę :icon_smile: ). Mp5 odpadają. Steyr Aug nie widziałem do 500 zł, ale nie wiem może źle szukałem.

 

PS: AK ewentualnie ale to w ostateczności, nie mówię nie.

Edited by MrKlon03
Link to post
Share on other sites

Co do RK to jaki konkretnie polecacie?

 

RK-02 ja polecam bo mam lub RK-01 ma znajomy i też poleca [Cena tych dwu to około 500 zł, wyższe numery najczęściej to wersje S i kosztują od 700zł]

 

@ Leriander - Mówię o wyważeniu, nie o wadze :D Tłumaczyłem to Wam z dobrą godzinę czym to się różni :)

 

G36 poszukaj od firmy JG lub Boyi [Znajdziesz bez problemu] Boyi jest troszke nową repliką i opinie się dopiero zbierają.

 

Tutaj masz Steyra do 500 zł, niestety daaawno nie czytałem o nim. Ale sam zrobiłem temat [może znajdziesz] RK-02 vs Steyr Aug od JG i wybrałem RK, i myślę, że był to dobry wybór.

Link to post
Share on other sites

Myślę ze jak na pierwszą replikę wybór bardzo dobry. Jeśli masz parę złotych więcej poproś o wymianę łożysk na stalowe i ciesz się replika. W przyszłości polecam zmienić betke na 9,6v NimH lub 7.4v lipo.

Krakmani piszą w ogłoszeniu, że ona ma już stalowe kulkowe.

Link to post
Share on other sites

Krakmani piszą w ogłoszeniu, że ona ma już stalowe kulkowe.

Właśnie przejrzałem opis wszystkich modeli G36 od JG na stronie taiwangun i przy modelu G36C jest tylko informacja iż gearbox posiada 7mm łożyska - ani słowa o ich rodzaju. Natomiast wszystkie inne modele G36 od JG w opisie rodzaju łożysk maja plastikowe ślizgowe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...