Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co lepsze? CM040C czy PJ4 RIS ?


Recommended Posts

Baterię dokupię osobno ale kałasze nie mają szyn ris co bardzo utrudnia wszelaki montaż.

Kalasz nie maja szyn w standardzie, do tego maja dlugie wystajace magazynki i jesli chodzi o ergonomie to generalnie nie blyszcza a mimo to ludziska je kochaja. Sam musisz sobie odpowiedziec czy mozesz z tym zyc/grac. Najpierw zdecyduj repliki jakiego karabinka poszukujesz (M4/ak47/ak74/G36/AUG) a potem wybieraj firme i model.

ASG nasladuje bron palna wiec nie ma repliki ktora ma wszystko najlepsze, zawsze z czegos trzeba zrezygnowac.

Link to post
Share on other sites

Kalasz nie maja szyn w standardzie, do tego maja dlugie wystajace magazynki i jesli chodzi o ergonomie to generalnie nie blyszcza a mimo to ludziska je kochaja. Sam musisz sobie odpowiedziec czy mozesz z tym zyc/grac. Najpierw zdecyduj repliki jakiego karabinka poszukujesz (M4/ak47/ak74/G36/AUG) a potem wybieraj firme i model.

ASG nasladuje bron palna wiec nie ma repliki ktora ma wszystko najlepsze, zawsze z czegos trzeba zrezygnowac.

A ty jaką rodzinę polecasz? Bo ja z wyglądu kocham G36 ale mają body z tworzywa jak palny odpowiednik.

Link to post
Share on other sites
(...) kałasze nie mają szyn ris co bardzo utrudnia wszelaki montaż.

Kalasz nie maja szyn w standardzie, (...)

 

Kto Wam takich herezji naopowiadał. :icon_eek2:

Chcesz kałasza z szynami? Proszę bardzo:

AKM

AK-47

AK-47S

 

Ps

Z mojej strony polecam G36K. ABS ale bardzo solidny. Jeśli nie będziesz używał jako laski lub maczugi, wytrzyma Ci bez problemów.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Żeby ktoś nie powiedział, że tylko airsoftowe kałasze mają szyny to prosze zobaczyć AK-12.

 

 

Kalasz [...] do tego maja dlugie wystajace magazynki i jesli chodzi o ergonomie to generalnie nie blyszcza

Z tym się zgodzę. Długi magazynek potrafi przeszkadzać gdy sie leży.

 

A ty jaką rodzinę polecasz? Bo ja z wyglądu kocham G36 ale mają body z tworzywa jak palny odpowiednik.

Skoro kochasz G36 to bierz Giete. Masa ludzi biega z ABSowymi replikami i jakoś co tydzień repliki nie zmieniają.

Link to post
Share on other sites

ZadnyPrzygod:

 

Ja bym bral G36 od ARESA z twoim budzetem. Zaczynalem od M4 a teraz preferuje G36ki, Z moja G36 biegam juz pol roku i jakos jeszcze sie nie rozleciala.

 

 

Piszac tu o kalaszach pisalem o modelach o ktorych toczy sie dyskusja - nastepnym razem zaznacze to w sposob niebudzacy zastrzezen ''ekspertow''.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

Żeby ktoś nie powiedział, że tylko airsoftowe kałasze mają szyny to prosze zobaczyć AK-12.

 

 

 

Z tym się zgodzę. Długi magazynek potrafi przeszkadzać gdy sie leży.

 

 

Skoro kochasz G36 to bierz Giete. Masa ludzi biega z ABSowymi replikami i jakoś co tydzień repliki nie zmieniają.

Ten kałasz AK-12 jest ultra mega (z wyglądu) fajny. Co to za kolba? I czy jest ten model w asg?

Link to post
Share on other sites

Po namyśle, jak uważacie, o droższych też piszcie (ok. 1000zł) to najwyżej napadnę na bank i będzie spoko.

Sam za 928 pln wycziłem to:

 

http://gunfire.pl/pr...-A002-999K.html

 

Chyba epic, brałbym, tylko czy ogólnie jakiekolwiek G36 to dobry wybór? Ponoć są problemy z spasowaniem frontu zimą i okablowaniem bo body z tworzywa. Jak z miejscem na baterię, wejdzie coś większego?

Za wszelką pomoc serdeczne dzięki ;D

 

Jak masz 1000 zł , to odpuść sobie wszelkie "Pejoty" (P&J) i Cymy. Wydasz kupkę kasy a dalej biegasz z drugoklasowym Chinolem.

Jeżeli masz 1000 zł i podoba Ci się rodzina karabinów M4/m16 , to za tą kwotę wyciagasz nówkę z pierwszej klasy, lub wybajerzoną używkę z pierwszej klasy z dodatkami.

Gdybyś jednak polował na KWA, to odpuść sobie serię CQR MOD 1/2 , porażka na całej lini... szczególnie w środku...

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...