Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika ochronników słuchu wzorowanych na SORDIN ver. IPSC


Recommended Posts

Mam aktywne ochronniki słuchu mil-tec'a czyli podejrzewam jakość działania tak jak w tym czymś z linku. Czyli bardzo średnio. Niby to działa, ale zżera baterie jak szalone. Gdyby nie ten fakt i to, że czasami średnio łapie, zwłaszcza jak ma już wyczerpane baterie to jest to całkiem ok. Z drugiej strony z taką ceną może być to już coś lepszego, ale to tylko cena sprzedawcy, który może ją sztucznie zawyżać. Przy tak wysokiej cenie jeżeli nie potrzebujesz tego do lansu to dołóż jeszcze trochę i kup coś co nie jest kopią.

Link to post
Share on other sites

Potrzebne Ci do strzelania z ostrej czy z plastikowych kulek? W pierwszym przypadku zainwestuj w prawdziwe ochronniki słuchu, a nie w zabawkę.

 

możesz rozwinąć swoją wypowiedz? testowałeś oryginał i replikę?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Plus repliki mają niesamowicie "brudny", zaszumiony dźwięk. Zarówno w wypadku otoczenia, jak i transmisji radiowych.

 

Lubią również tłumić dźwięki, po fakcie lub w połowie, czyli średnio spełniają swoje zadanie. Mówię tutaj o replikach Comtaców, ale chyba wszystko można wrzucić do jednego wora.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Te repliki to o kant d**py potłuc ;D Mamy na grupie kilka i nie działają. A jak działają to ledwo ledwo.

 

 

I jak każdy Z-Tactical także słabe okablowanie.

Potwierdzam.

Moje zaczęły jako tako działać po wymianie okablowania.

Ale to bardzo średnie "jako - tako".

No i w dużych pomieszczeniach jak np silosy, gdzie powstaje echo absolutnie sobie nie radzą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam. Jakie ochronniki słuchu polecilibyście do około 250 zł . Czy warto kupić pasywne czy jakieś aktywne?? Czy aktywne ochronniki po wyładowaniu baterii przestają działać i działają wtedy jak pasywne. Koniecznie muszą wchodzić pod hełm wojskowy kevlarowy.

 

Co myślicie o tych

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_449&products_id=10553&name=Mil-Tec_Plus_-_Sluchawki_Aktywne_-_EED_-_Czarny

 

http://allegro.pl/sluchawki-aktywne-champion-ochronniki-sluchu-i3626865683.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Czy ktoś ma te ochronniki słuchu i może coś o nich powiedzieć? Jak to działa? Testowałem oryginalne i jest rewelacja ale nie mam możliwości usłyszeć jak działa replika.

Pewnie juz za pozno ale dla potomnosci. Mam oryginaly a kopie mialem na uszach tydzien temu. Nie ma co porownywac. O elektronice powiedzieli inni. Ja moge dodac, ze olbrzymia roznica jest juz po ich zalozeniu na glowe. Originaly odcinaja praktycznie od dzwiekow swiata zewnetrznego, kopie tylko leciutko je przytlumiaja.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...