Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak w każdym innym kraju, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że najwyżsi politycy w kraju powinni się poruszać dobrymi (i opancerzonymi) samochodami.

Gorzej, że często BORowiki jeżdrzą "pod wpływem" co nie zawsze się dla tych samochodów dobrze kończy.

Link to post
Share on other sites
Jak w każdym innym kraju, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że najwyżsi politycy w kraju powinni się poruszać dobrymi (i opancerzonymi) samochodami.

 

ja mam watpliwosci..taki Lepper w maluchu by mi nie przeszkadzal,reszta politykow tez :P

 

Gorzej, że często BORowiki jeżdrzą "pod wpływem" co nie zawsze się dla tych samochodów dobrze kończy

 

Ze pod wplywem to jedno a ze strasznie katuja te auta to drugie.No ale tak juz ich ucza jezdzic wiec chyba im wchodzi w nawey ostra jazda

 

Ta kobita na fotkach niezle wymiata :wink:

Link to post
Share on other sites
Jak w każdym innym kraju, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że najwyżsi politycy w kraju powinni się poruszać dobrymi (i opancerzonymi) samochodami.
ja mam watpliwosci..taki Lepper w maluchu by mi nie przeszkadzal,reszta politykow tez :P

Kiedy ostatnio widziałeś Leppera w rządowej limuzynie?

BOR defaultowo chroni prezydenta i jego rodzinę, premiera (nie jestem pewien co do jego rodziny) i w członków rządu i to też chyba nie wszystkich.

 

Ze pod wplywem to jedno a ze strasznie katuja te auta to drugie.No ale tak juz ich ucza jezdzic wiec chyba im wchodzi w nawey ostra jazda

Taki charakter służby, choć na pewno czasem szaleją dla samej przyjemności :)

Zresztą, wiesz jakim samochodem można jeździc 100km/h na wstecznym i podjeżdrzać pod 40cm krawężniki? SŁUŻBOWYM. Z tym, że za te służbowe płacimy z naszych podatków, a firmy z wląsnej kasy :) Jedynym pocieszeniem jest, że BORowiki też płacą podatki :D

Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, ze tam tak wielu buraków i nagminnie łamią przepisy drogowe: przekraczanie prędkości, jazda bez pasów i najzwyklejsze chamstwo. Co innego, gdy jadą na sygnale w konwoju, choć i wtedy potrafią być pijani.

Inaczej traktują firmowe fury Ci "pracownicy", którzy ponosza odpowiedzialność finansową za nie. Co innego jest uszkodzenie samochodu w czasie "działań", bo w sumie wazniejsze jest życie, niż auto warte nawet kilkaset tys, a co innego rozbijanie sie służbowym autem po służbie.

Niestety w Polsce nadal nie szanuje sie ani własności prywatnej, a tym bardziej własności publicznej.

Co do pokazu to fajny, jak każdy tego typu pokaz :-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

nie no ta babka to moze i cośtam umie ale dwóch koksów jak ten co na fotce nr1 stoi plecami i zamach robi lewą ręką, jakby ją dorwało to baba by se mogła machać, odpychać, jujitsu kung fu a taki łomot by zebrała że o ja pierdziele :)

 

poza tym, kto wylatuje z nożem na strzelaninę ;)

jak chcesz kogoś walnąć obstawionego przez BOR to zaczynasz od strzału z jakiegoś RPG w pierwszy samochód a reszte rozwalasz kałachami :) żadnych bijatych, żadnych karków nie trzeba tylko kilka osób z pewną ręką i celnym okiem :)

 

edit: - ja pierdole ale sie dalem wrobić w kotleta! :/

Link to post
Share on other sites
jak chcesz kogoś walnąć obstawionego przez BOR to zaczynasz od strzału z jakiegoś RPG w pierwszy samochód a reszte rozwalasz kałachami :) żadnych bijatych, żadnych karków nie trzeba tylko kilka osób z pewną ręką i celnym okiem :)

A pamiętasz jak kilka lat temu zginął premier Izraela?

Link to post
Share on other sites
jak chcesz kogoś walnąć obstawionego przez BOR to zaczynasz od strzału z jakiegoś RPG w pierwszy samochód a reszte rozwalasz kałachami :) żadnych bijatych, żadnych karków nie trzeba tylko kilka osób z pewną ręką i celnym okiem :)

A pamiętasz jak kilka lat temu zginął premier Izraela?

zabil go jakiś student ale to Izrael i tam wszyscy do wszystkich strzelają (biorąc pod uwagę koszt AK w Autonomi palestyńskiej jak i łatwość dostępu w całym Izraelu do nielegalnej broni wojskowej {nawet z magazynów IDF} aż dziw że sie niepozabijali tam jeszcze wszyscy nawzajem).

Dotego zamach na Papieża w rzymie tez popełnila jedna osoba z bliska przemycajac pistolet ze sobą. Roberta Kennedy'ego zabito też z broni krótkiej przez jedną osobe.

Wypadki można mnożyc tak wiec BORowiki nieuratują prezydenta gdy strzela do niego jedna osoba z bliska będąca w tłumie.

Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że się mylisz, Foka. Jedyny premier Izraela który został zamordowany, Yitzhak (Icchak) Rabin zginął w Tel Avivie w 1995, od dwóch kul wystrzelonych przez studenta prawa Yigala Amira z Beretty 84F kalibru .380 APC, który zaczaił się na niego na parkingu samochodowym. Trzecią kulą ranił agenta ochrony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...