Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Walther MPL od Tokyo Marui


Recommended Posts

Na wstępie witam wszystkich. (mój pierwszy post).

Do rzeczy, tak jak w temacie, zainteresowany jestem kupnem. Walthera MPL na military.pl:

Walther MPL

 

Ale oczywiście wcześniej chciałem znaleźć jakieś opisy, porady, wrażenia osób postronnych, niestety nie znalazłem, jedynie: "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje".

 

Zaś ten model zainteresował mnie z 2 względów.

1. Oryginalny.

2. I drugi powód tym razem poważniejszy. Zamek umieszczony niemal pionowo, który stał by się świetnym ułatwieniem, gdyż niestety jestem leworęczny i jak dla mnie w większości sprzętu zamek jest po "niewłaściwej" stronie.

 

Ktoś miał styczność z tym modelem, i może się wypowiedzieć na jego temat? Ewentualnie poradzić, co zamiast niego wybrać w tej cenie, lub zna jakieś ciekawe modele, które by się w miarę nadawały dla osoby leworęcznej (pomijając ShotGuny).

 

Edited by MeD|1 - poprawione znaczniki BBcode, nie chce mi sie teraz sprawdzać czy taki temat już był, bo nieprzytomny jestem... Sprawdze jutr - jeśli był to ten wywale.

Link to post
Share on other sites

Jak leworęczny to kałacha z Cyber Guna.Cholera kiedyś produkował jeszcze Cyber Gun SIGA 552 miał przeładowanie po prawej stronie , czyli był dla leworecznych ale go wycofali:|POZDRO

P.S-a co do tego walthera to jego body wygląda jakby było zrobione z plastyku za 5 zł:| pozdro

Link to post
Share on other sites

Hmmm kałach jak dla mnie ma trochę za duże gabaryty. Ale rozumiem, że gdyby przyszło wybrać któryś z nich, to polecono by mi kałacha od CG?

 

Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć, poradzić?

 

PS. Żadnych zmian w moim BBcode nie zauważyłem, jak napisałem tak zostało. Chyba, że jest coś o czym nie wiem ; )

Link to post
Share on other sites
Były zmiany - adres www wpisałeś w cudzysłowiu ( "..." ), co sprawiało że link nie działał...

Przykład

WP

Przykład prawidłowy

WP

 

Tak poza tematem, prawda - pierwszy mój zapis był z znacznikami " jednak po wysłaniu posta i zauważeniu błędu osobiście edytowałem post i poprawiłem.... A adnotacja moderatora pojawiła się kupę czasu po mojej poprawie. Istnieje, możliwość, że zarówno ja i moderator poprawialiśmy post w tym samym momencie, przeocz każdy uważa, że to on sam poprawił.. choć wątpię. Ale mniejsza o to nie będę się spierał, bo nie jest to już aż tak istotne. Bardziej mnie interesuje problem z zakupem, który „sprzęt” wybrać. gdyż na razie mój skromny budżet nie pozwoli na zakup innego sprzętu gdy 1 okaże się niewypałem.

Link to post
Share on other sites

W takim razie już sam nie wiem, niby od TM, ale jak na razie nie ma pozytywnej opinii od nikogo, chyba się skończy na tym, że kupię TM-a MP5 A3 nie będzie za wygodnie ale przynajmniej sprawdzone i pewne, choć Walter na pierwszy rzut oka wydawał mi się nie najgorszy.

Jak widać MPL niecieczy się popularnością prawie wcale. Jeszcze to przemyśle, moze napłyną jakieś dodatkowe opinie przez ten czas ;]

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...