Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uniwersalne spodnie w kolorze zieleń/brąz.


Recommended Posts

Temat spodni jest mi obcy, jedyne produkty jakie obiły mi się o uszy to różne twory Helikon, oraz NFM.

Jako, że na forum jest pełno osób, które mają jakieś doświadczenie z różnymi rzeczami, chciałbym prosić o jakieś przykłady czym powinienem się zainteresować. Z góry zaznaczam, iż nie chcę jakiejś tandety "made in gdzieś tam", marnych kopii, podróbek, czy innych badziewi. Dlatego właśnie napisałem uniwersalne, do ASG się przydadzą, a i na co dzień będzie można je nosić.

 

Cenowo na pewno nie jest różowo i nie dam więcej niż 300> zł za parę. 200> można jakoś przełknąć, chociaż wolałbym zmieścić się w granicy <200 zł.

Link to post
Share on other sites

5.11 lub Currahee.

 

Jeśli używasz nakolanników to polecam ten model http://www.currahee....combat-oliwkowe, posiadają gumki które trzymają nakolanniki w miejscu. Mam podobne spodnie w wz.93 i jestem bardzo zadowolony. Spodnie z 5.11 też posiadam i polecam, kupiłem je jednak dawno temu kiedy jeszcze te z Currahee nie były dostępne, albo nie wiedziałem o nich. Dzisiaj wybrałbym jednak Currahee.

Link to post
Share on other sites

Vertx'y używam od roku, praktycznie codziennie - w niektórych miejscach są niewielkie przetarcia ( tam gdzie materiał się zagina ), ale nie jest tak źle jak po roku użytkowania Helikona, gdzie materiał rozpadał się w rękach ( dosłownie ).

Krój moim zdaniem jest na duży +, typowe spodnie low profile. Wygoda noszenia jest fantastyczna - są mega wygodne.

 

W tym momencie chciałbym zapytać się czy ktoś miał doświadczenie z Vertx'ami i może porównać ich trwałość i wytrzymałość do innych spodni, których cena oscyluje w okolicach 200zł ? Może są jakieś spodnie, które wytrzymają więcej niż rok codziennego używania, a jednocześnie krojem i wygodą będą przypominały Vertxy ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...