Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aluminiowa komora G36 [PPS/SHS]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Czołem

kupiłem ową komorę do mojego g36k od JG komora weszła spokojnie niby wszystko pasuję lecz po złożeniu załadowaniu maga i naciśnięciu kilka razy spustu kulki dostają się do komory i w niej zostają....wygląda to tak jakby zamiast wylatywać przez lufę ,,podskakiwały'' w owej komorze.

lufę miałem od PPSa 300mm 6.03

kulki zwykłe tanie rocketsy 0.25

Rozmawiałem ostatnio z kolegą który tą samą komorę montował w g36 od Aresa jakiemuś innemu koledze i ponoć wszystko ładnie śmiga.

Nie długo dojdą mi kulki G&G i precka tym razem guardera i napisze czy coś się zmieniło.

Dodam jeszcze że komorę kupiłem na gunfire kilka złotych taniej lecz wątpię by to z którego sklepu ona jest cokolwiek zmieniło :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Też ją mam u siebie w CM.003

U mnie wyszło tak, że stockowa dysza ma u góry taką wypustkę (ala grzebień), na który w fabrycznej komorze jest miejsce a w tej PPSowej nie ma. Skończyło się tak, że trzeba było trochę materiału zebrać tak żeby dysza chodziła luźno.

 

Będę w domu to zrobię fotę seryjnej komory z CYMY i tej PPSowej.

 

Kolejna sprawa to plasticzek, który dociska dystanser do gumki był na tyle długi, że po złożeniu wszystkiego z dystanserem kulki się blokowały. Jak złożyłem bez dystansera to regulacja działała. Finał był taki, że też trzeba było go podpiłować żeby po wsadzeniu dystansera wszystko sprawnie działało.

Gumka to zielone g&g.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o replikę aresa to w końcu zamontowałem stockową i jest super. Jeśli chodzi o gietę jg kolegi, to jak docisnął ręcznie lufę to kulki latały świetnie. Jednak sama z siebie nie działała i ja się już tym nie zajmowałem. Możliwe że kwestia dociśnięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...