Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stała kolba w mp5xx CA


Recommended Posts

AloHA!

 

Jak to "się chwieje" ?? :? W którą stronę?? Co Ty z nią robiłeś.... Ja miałem dwie sztuki ze stałą kobą i nic się nie chwiało :| Jak...Jak to możliwe w ogóle jest :?: :idea: :? :lol:

 

A tak na poważnie to masz przesrane. Spróbuj pożyczyć od kogoś innego kolbę i zobaczysz czy to wina kolby Twojej czy gniazda. Jak kolba jest to dupy to ja proponuję CTI (czarna taśma izolacyjna) użyć na GÓRĘ gniazda i od dołu oraz na boki (żeby zmniejszyć luz...) - chyba, że już próbowałeś...To ja już nie wiem :| O zabiegach z metalową szyną nie będę pisał, bo nie wiem jak to się robi...

 

pozdro, Rash.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

chyba tofikowi chodzilo o wersje ze stala kolba...ja mialem taki sam problem i wsadzielm pomiedzy body a kolbe 2 dekturki w oloze czarnym rzecz jasna...w rowki gdzie w skladanej klolbie chowaja sie szyny...(nie wiem jak to fachowo nazwac)...i dzial..nei ma ruchy na boki...bardziej meni denrwoje ruch muszki i tlumnika ognia ...co go przykrece to i tak alta i tak...a jak juz podlozylem cios to po pewnym czasie sie wyrabia...ale to jest spowodowane tym ze tam jest hak na zawiesznei i dlatego tak sie dzieij...ale chyba to juz wada nawet orginalu...tak sadze...

Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie mi o to chodziło żeby wsadzić kawalki izolacji na założoną już kolbę pomiędzy body a kolbę. Nie bawić się w żadne naklejanie kawałków izolacji na body a na to dopiero zakładać kolbę.

 

Pozdrawiam

 

ps.mam (a właściwie miałem :wink: ) mp5 ze stałą kolbą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...