Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumka do Giety


Recommended Posts

Jak w temacie. :) Jaką radzicie gumkę do tej Giety.

http://gunfire.pl/product-pol-1152200280-Replika-subkarabinka-GFG14.html

Ktoś tam na forum wrzucał link do gumki, tylko była nie dostępna, a chyba mi tak jak wszystkim zależy na gumce, która jest dostępna. Z góry dzięki :)

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152201303-Gumka-Hop-Up-JG-GE.html

Znalazłem takie coś. Myślicie, że będzie to dobra gumka?

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun...0-niebieska-acm

takie coś na taiwangun za 15 zł oraz 25 zł za Guardera

http://www.taiwangun...ikonowa-guarder

tyle tylko, że guarder to guma silikonowa i nie wiem czy różni się bardzo od silikonu. Chociaz wydaje mi się, że to jest to samo. Mam jeszcze pytanie o wymianę łożysk. Na GF nie pisze nic o tym jakie moja replika posiada łożyska, lecz na tawiangun Gieta firmy JG ma plastikowe ślizgowe

http://www.taiwangun.com/608-jg-3

Jak sprawdzić jakie mam łożyska oraz czy możliwa jest wymiana ich bez utraty gwarancji?

Edited by Dionazy
Link to post
Share on other sites

Bierz Guardera i będzie ok. Skoro naTG jest informacja, że gieta z JG ma plastiki, to ta z GF też pewnie ma. Po prostu tego nie dopisali i tyle. Jak to sprawdzić? Wysłać maila do sklepu i się zapytać. Proste, prawda? ;) Bez utraty gwarancji nie można ich wymienić, chyba, że przez sklepowy serwis.

Link to post
Share on other sites

@Buniek i @Dionazy wystarczy przeczytać pierwsze zdanie nad tabelką z tego linku.

 

"Przy zakupie części w sklepie Gunfire nowej repliki i cześci do niej montaż podzespołów jest bezpłatny."

 

Jak zakupisz wszystkie rzeczy w gunfire i masz je w koszyku to przy zamówienie powinieneś dopisać, aby zamontowali to co kupiłeś.[Lepiej zadzwoń i tak, bo ktoś tutaj kupił i napisał a u mnie zamontowali heh]

Link to post
Share on other sites

Z gumkami na Gunfire cienko z tego co widziałem, więc zamawiam na taiwangun, a że na wymianie się nie znam to wyślę im replikę gumkę, a łożyska kupię u nich. Chociaż dzisiaj rano przyszedł akumulator i o 18 był już naładowany i sobie już mogłem postrzelać z karabinka. :) Mam jeszcze pytanie jak to jest z tymi magazynkami. Jak strzelałem to co 5-10 strzałów musiałem podkręcać magazynek i powiem szczerze, że nie jest to wygodne, a jak mam mało kulek to muszę odwrócić karabin "do góry nogami". To jest normalne czy mam kiepski magazynek?

Link to post
Share on other sites

No spoko zrobiłem jak kazałeś i mogłem strzelać normalnymi seriami :) A propo podczs strzelania w pewnym momencie karabin zaczął mi się zacinać. Wystrzeliłem z niego w sumie około 1200 kulek i zaczął to robić już pod koniec jak kończył mi się magazynek. Robiłem jak każą w instrukcji przełączałem na tryb automatyczny i robiłem serię z automatu tyle tylko że później nawet tryb automatyczny się zaczął zacinać. Akumulator ma pojemność 1600 mAh i moc 9,6V. Możliwe, że nie naładowałem go do końca bo w zestawie otrzymałem ładowarkę 8,4V. Wie ktokolwiek o co może chodzić?

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie nie chodzi o ciężar :P Powiem tak. Jak kupiłem replikę nie dostałem akumulatora więc to zgłosiłem tralala i dostałem akumulator wraz z paczką 1200 kulek od Gunfire które się nazywają "Gunfire Rockets". Więc najpierw chciałem je wystrzelać. Tak w razie czego napisze, że były to kulki 0.20g oraz 300 kulek 0.25g. Chociaż nie myślę żeby była to wina kulek bo gdy naciskam spust słysze charakterystyczny dla elektryka dźwięk, a wtedy jak się zaczął zacinac po prostu nie było żadnego odgłosu.

Link to post
Share on other sites

Wyszedłem sobie przed chwilką na dwór z samą repliką bez magazynka bez niczego oddałem 3 strzały w trybie pojedynczym i działał oddałem serie w trybie automatycznym działał później chciałem zwolnić sprężynę i znowu wydał taki dźwięk może nie tyle, że się od razu zaciął ale tak jakby nie do końca oddał strzał. Potem oddałem jeden strzał żeby zwolnić tą sprężynę i już było git. Wie ktoś o co chodzi?

Link to post
Share on other sites

Z takiego opisu to wg mnie brak prądu. Najlepiej poproś kogoś jako możesz żeby rozładował i naładował Ci tą baterię na ładowarce mikroprocesorowej tak ze 3 cykle.

Co do kulek to ich nie używałem ale kumpel z teamu mówi o nich, że jeśli opuszczą magazynek to już jest dobrze, gdy przejdą przez komorę to jest bardzo dobrze a jeśli opuszczą lufę to już cud.

Link to post
Share on other sites

Tak, kolega ma rację, rocketsy są toczone przez żuki gnojarze i ich używanie grozi uszczerbkiem na zdrowiu repliki, jednak w tym przypadku to nie one są przyczyną problemu. Również sądzę, że to wina zasilania. Najlepiej jakbyś Dionazy dał jakiś filmik obrazujący problem.

Link to post
Share on other sites

z filmikiem może być problem bo chwilowo nie posiadam szybkiego internetu (mam limit przesyłania danych, a odnawia się on dopiero 10 dnia każdego miesiąca więc byś musiał czekać nie licząc dzisiejszego dnia-3 dni. Troszkę długo według mnie. @SaintPierre dzięki dam go koledze. Myślisz, że będę musiał zmienić sobie ładowarkę?

 

Jeżeli będę musiał wymienić ładowarkę to może podać mi ktoś jakąś sensowną do mojego akumulatora? Moc akumulatora to 9,6V, a pojemność 1600mAh. Jeszcze jakieś kulki polecanej firmy bym poprosił oczywiście najlepiej na gunfire. Z góry dzięki

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152193714-G-G-0-25g-1kg-pack-BB.html

Kulki G&G będą dobre? :P

Edited by Dionazy
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...