Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

clawgear.eu - pomoc


Recommended Posts

Witam. Planuje ktoś w najbliższym czasie zamówienie ze strony www.clawgear.eu ? Potrzebuje od nich kompletu Specter II, jednak nie znam się na zamówieniach zagranicznych.

 

Ewentualnie wyjaśnić parę rzeczy. Polski VAT 23% jest doliczany zawsze? Ich produkty mają już w cenach wliczone 20% Austriackiego VATu. Czy do tego muszę dodać nasz VAT czy tylko 3% aby wyszło 23%? Dodatkowo, czy dobrze wyceniłem przedmioty? Wyszło 60 euro za przedmioty i 10 euro przesyłki. Według wzoru wychodziło mi ~360zł (dodałem Polski VAT), dobrze? Ostatnia kwestia, za przesyłkę płacę w euro. Czy jeżeli dostanę wezwanie żeby zapłacić cło, będę musiał to zrobić też w euro czy już w złotówkach?

 

Dzięki i pozdrawiam

Edited by Lolstrike
Link to post
Share on other sites

Cła się nie płaci przez Układ z Schengen, do którego należą i Polska i Austria, nie przez przynależność do UE.

 

Nie zapłacisz bo Austriacka taryfa celna bazuje na TARIC, zintegrowanej taryfie Unii Europejskiej wiec na ruchy towarów wewnątrz UE nie ma cła. Jak chcesz mogę Ci ogarnąć zamówienie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...