Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opłaca się G36 od JG ?


Recommended Posts

no tak może być tak, że GFC się dużo psuje ale 24 msc gwarancja, a jg się nie psuje a 12 msc gwarancja C: Tak czy siak panowie co na moim miejscu byście wybrali (raczej nie będe tak tuningował ewentualnie, gumka hop up, aku (to to musi być inne), może sprężyna :D Na dobry p0czątek stock i lipo nowe mi wystarczy tak więc co byscie wybrali na dzień dzisiejszy ? :

JG, BOYIA, CM, GFC ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I probuj tu cos komus doradzic. GFG14 jest to dokladnie ten sam karabinek co JG608... Za ta sama cene dostajesz 2krotnie dluzsza gwarancje i lepsza baterie.

Żaden argument z gwarancją. V3 są nie do zajechania do póki nie wstawisz tam sp140 na 11,1 lipo. Gwarancja obejmuje tylko sam GB i jeżeli ujebe sobie kolbę to na gwarancję nie pójdzie.

____________________________________________________________

Do autora tematu. Patrzyłeś na repliki używane? Tak wiem, dopiero zaczyna nie powinien się pchać w używki itd. Ale można dostać prawie to samo tylko z przebiegiem 2/3k kulek a na prawdę dużo dużo taniej i czasami po małym tuningu.

Jeżeli nie chcesz używki to brałbym tą od gfc bo jest najtańsza a wszystkie inne to dalej to samo. Bo wszystko to chińczyk choć dla niektórych 'faktura body' ma takie znaczenie że przy sprzedaży czy na respie wszyscy na to patrzą przy chińskiej giecie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Żaden argument z gwarancją. V3 są nie do zajechania do póki nie wstawisz tam sp140 na 11,1 lipo. Gwarancja obejmuje tylko sam GB i jeżeli ujebe sobie kolbę to na gwarancję nie pójdzie.

____________________________________________________________

Do autora tematu. Patrzyłeś na repliki używane? Tak wiem, dopiero zaczyna nie powinien się pchać w używki itd. Ale można dostać prawie to samo tylko z przebiegiem 2/3k kulek a na prawdę dużo dużo taniej i czasami po małym tuningu.

Jeżeli nie chcesz używki to brałbym tą od gfc bo jest najtańsza a wszystkie inne to dalej to samo. Bo wszystko to chińczyk choć dla niektórych 'faktura body' ma takie znaczenie że przy sprzedaży czy na respie wszyscy na to patrzą przy chińskiej giecie :hahaha:

Liczą się bebechy ;) Chociaż zewnątrz też ma jakieś znaczenie
Link to post
Share on other sites

Liczą się bebechy :icon_wink: Chociaż zewnątrz też ma jakieś znaczenie

Chopie, bierz GF. Bo tańsze i nie patrz na łożyska, bo 6,7,8mm to nie robi różnicy przy takiej cenie. Jeżeli chciałbyś brać giete jg tylko dlatego że mają otwory 7mm na łożyska to jaki sens przy prawie 100zł taniej. Chociaż gf też ma chyba 7mm...

Link to post
Share on other sites

Nieee.Zostawiłem już u nich ponad 3 tysiące,i nigdy mi nic w złym stanie nie przyszło.

Mi zdarzyło się dostać buble i dość długo czekałem na wymianę (po szybkich testach znowu będę musiał odsyłać) mimo to nie zraziłem się do tego sklepu i także polecam u nich kupować. Może i nie sprawdzają replik przed wysyłką, ale nikt tego nie robi.

 

EnvilEU- ja odradzałem G-001 z powodu jakiejś wady fabrycznej, której nawet nie chciałem poznać. Po 5 min wróciła do pudła i do sklepu.

 

Co do GFG warto się zastanowić bo 2l gwarancji to bardzo długo.

Edited by ASG Project
Link to post
Share on other sites

Mi zdarzyło się dostać buble i dość długo czekałem na wymianę (po szybkich testach znowu będę musiał odsyłać) mimo to nie zraziłem się do tego sklepu i także polecam u nich kupować. Może i nie sprawdzają replik przed wysyłką, ale nikt tego nie robi.

 

EnvilEU- ja odradzałem G-001 z powodu jakiejś wady fabrycznej, której nawet nie chciałem poznać. Po 5 min wróciła do pudła i do sklepu.

 

Co do GFG warto się zastanowić bo 2l gwarancji to bardzo długo.

 

Pisząc w/w zacytowany post miałem na myśli, że replika zewnętrznie nie była poobijana itd.Ja gwaracji pod uwagę nie biorę. Każda replika, którą kupuje leci na stół, i składam wszystko od nowa, poprawiając podkładkowanie, aoe itd.

 

A te 3000zł to zaledwie 3 repliki, które były miodnie poskładane. To zasługa fabryki, nie sklepu.

 

Ostatnio w giecie JG, którą dla znajomego robiłem, zużyłem prawie całą paczkę podkładek od elementa.Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że większość podkładek miało po 0, 5 mm ^^.

 

I zdania swojego nie zmienię.Bierz Boyi i nie wymyślaj.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...