Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opłaca się G36 od JG ?


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś chyba w temacie o Boyi wypowiadał się o JG słowami : Stara przestarzała konstrukcja...

Trochę prawdy w tym jest, bo TM to jest klasyka bez innowacji, nie ma miejsca na popisy jest tylko prosta konstrukcja.

Z dotychczasowego feedbacku wychodzi na to że te bajery boyi zdają rolę.

Link to post
Share on other sites

Chomik: I ktoś własnie musi to kupić. Ba, ktoś to musiał kiedyś kupić jako pierwszy. Jak się mu nie śpieszy to w przyszłym tygodniu zrobię 50 zdjęć/ nagram jakieś video, i będzie miał możliwość oceny. Ktoś musi być pionierem, można na tym dużo zyskać. Nie spotkałem się narazie z negatywną opinią.

to rób wszystko ja sb pooglądam i zweryfikuje :D

 

A w moich oczach gieta JG straciła dobrą opinie.Stare giety z przed 3-4 lat śmigają do dziś bez usterki.Ostatnio u mnie w ekipie 3 na serwis poleciały,bo styki przepalone(8,4V),tłok zjechany,a w jednej 170 fps(Tak jest to nowa seria z ubiegłego roku).

''8,4'' a ja mam tzn. kupuje 9,6 bez ebb

Link to post
Share on other sites

 

I ktoś własnie musi to kupić. Ba, ktoś to musiał kiedyś kupić jako pierwszy....... Ktoś musi być pionierem, można na tym dużo zyskać. Nie spotkałem się narazie z negatywną opinią.

 

Zgadzam sie tu z toba Hypre.

 

Sam z checia obadalbym to Gietke Boyi w realu, problem w tym ze w Irlandi sie z nia jeszcze nie spotkalem wiec nie moge sie na jej temat wypowiadac. Napewno EBB to fajny bajer a i cena jest dosc atrakcyjna.

 

A giete od JG chwale bo widzialem ich sporo, serwisowalem kilka i bez wzgledu na to jak kto ja traktowal potrafila zniesc naprawde sporo - chodzi mi o fabryczna konfiguracje.

Link to post
Share on other sites

Jasne z przyjemnoscia to zrobie bo w sieci jest malo materiałów o g-001. Jak mi przyjdzie paczuszka to może zrobie unboxing :icon_smile: Usłyszycie(ale może nie) mój głos który ma wieczną opóżnioną mutacje od jakiś 2 lat ;(, :icon_smile:

unboxing no too czekam ;D aaa gdzie będzie się znajdywal film ?

Link to post
Share on other sites

Jasne z przyjemnoscia to zrobie bo w sieci jest malo materiałów o g-001. Jak mi przyjdzie paczuszka to może zrobie unboxing :icon_smile: Usłyszycie(ale może nie) mój głos który ma wieczną opóżnioną mutacje od jakiś 2 lat ;(, :icon_smile:

 

Nie rob unboxingu, bo to material dla dzieci z gimnazjum, tylko rozbierz replike i pokaz co jest w srodku. Chcesz byc pionierem, to zrob cos pozytecznego, co realnie pomoze innym. Albo nie zawracaj glowy.

Link to post
Share on other sites

Nie rob unboxingu, bo to material dla dzieci z gimnazjum, tylko rozbierz replike i pokaz co jest w srodku. Chcesz byc pionierem, to zrob cos pozytecznego, co realnie pomoze innym. Albo nie zawracaj glowy.

No mu o to chodzi chyba nie ?

 

To może być ryzykowne :icon_mrgreen:

Zrobi co chce ;D

Link to post
Share on other sites

A ja chciałem jeszcze się zapytać (To będzie moja pierwsza replika ;3) którego w końcu wybrać z tych dwóch G36 bo zdania były podzielone i nie potrafię samemu zdecydować a nie chcę zakładać nowego tematu bo tylko zaśmiecę forum ;)

Zależy mi na tym aby była jak najbardziej niezawodna i moblina :P

Link to post
Share on other sites

Dzięki :icon_wink:

Niestety dysponuję tylko 550/600 zł :/ a muszę jeszcze zadbać o bezpieczeństwo oczu (Na zębach mi nie zależy ;P) dlatego staram się kupić najlepiej jak się da za te pieniądze a ponieważ dopiero we wrześniu 16 lat :icon_wink: więc iść do pracy zarobić nie mam jak :/

A pisząc "Boya" masz na myśli ten model? http://gunfire.pl/pr...-G-001-EBB.html

Edited by MEP^^
Link to post
Share on other sites

Czyli nie pozostaje mi nic jak złożyć jutro zamówienie :icon_razz:

A co do tego sklepu to czytałem że podobno czasem dochodzą w bardzo złym stanie repliki i nie wiem czy to prawda?

 

Nieee.Zostawiłem już u nich ponad 3 tysiące,i nigdy mi nic w złym stanie nie przyszło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...