Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet wybrać na początek do 200zł


Recommended Posts

Witam, Chciałbym kupić pistolet i proszę was o poradę.

Najbardziej interesuje mnie Ruger Mk1 , lub Glock 23 Kjw

Co byście polecali? W który będzie bardziej oszczędny w użytkowaniu?

 

Może macie jakieś propozycje innych pistoletów?

Wiem, że może pistolet jako broń główna to nienajlepsze rozwiązanie, ale jakoś bardziej mnie one interesują niż ak-47 lub inne. Proszę was o pomoc, jestem nowy na forum.

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun...gas-pistol-stti

 

Replika niezawodna i niezniszczalna. Znajomy ma ja od 2 lat i nadal smiga jak nowka.

 

A jak jest z gazem w tej replice? Gazo żerna czy na odwrót? Na ile strzałów starcza nabity mag?

 

Ps. Co myslicie o ruger mk1?

 

A i Aep myślę że fajny bo oszczędny ale nie ma realistyki, co lubie. :-(

Edited by erykxdxd
Link to post
Share on other sites

Co za różnica czy przebije czy nie. Replika boczna jest przeznaczona głownie na bliskei dystanse, ta ma wystarczającą ilość fps.

 

Tak, ale chciałem nie tylko strzelać do ludzi, do puszek też :icon_lol: a chyba lepiej żeby się przebiła, będę wiedział że trafiłem, a pozatym ja chciałem się z kumplami strzelać, a wole pistolety niż automaty jak napisałem wcześniej.

 

Macie jeszcze jakieś propozycje do tych 200zł? Lubie realizm dlatego najpierw wyskoczyłem z gazikami :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info, mam jeszcze trzy pytania

-Jak jest z szczelnością magów w tej berettcie, czy jeśli się rozszczelni łatwo to naprawić (np: kropelką, super glu)?

-Ile kosztuje atestowana ochrona oczu?

-Czy da się naładować maga np gazem do zapalniczek itp?

Link to post
Share on other sites

Tutaj masz okularki z atestem http://gunfire.pl/pr...-bezbarwne.html

A co do ładowania gazem do zapalniczek można lae nie jest to polecane bo w green gazie jest silikon który smaruje podzespoły pistoletu i na gazie do zapalniczek jest mniej fps bynajmniej w moim glocku tak był jak próbowałem.

 

A zawór jest identyczny jak w GG? Trzeba jakieś adaptery?

Link to post
Share on other sites

Możesz spróbować, ale nie po to jest "Pistolet na green gas" żeby używać w nim gazu do zapalniczek, osobiście próbowałem (Nie potrzeba adaptera), kulka wylatywała, ale na około 5 metrów lub mniej. Testowane na Beretta m9 bez blow back.

 

Co do Ruger mk1 nie polecam, nawet do strzelania do puszek, mam go, wystrzeliłem ok 1000 kulek, strasznie niecelny, twardy spust, głośny i zbyt mocny do CQB.

Link to post
Share on other sites

A jakiś AEP np : cyma121,122,123,125,030, co o nich myslicie, macie jakies doswiadczenia z ta bronia?

A i czy AEP z prędkoscią 200 fps da rade przebić puszkę choćby z jednej strony?

 

Możesz spróbować, ale nie po to jest "Pistolet na green gas" żeby używać w nim gazu do zapalniczek, osobiście próbowałem (Nie potrzeba adaptera), kulka wylatywała, ale na około 5 metrów lub mniej. Testowane na Beretta m9 bez blow back.

 

Co do Ruger mk1 nie polecam, nawet do strzelania do puszek, mam go, wystrzeliłem ok 1000 kulek, strasznie niecelny, twardy spust, głośny i zbyt mocny do CQB.

Jakiej wagi używałeś kulek?

Link to post
Share on other sites

Gaz do zapalniczek jest do zapalniczek. Sprzęt który zaproponowali koledzy to najmniej gazożerna replika jaką znam.

 

Co do AEPów to 100fps w tył robi dużą różnicę.

 

Wiem że to bardzo oszczędna replika ale i tak cena gazu GG to przesada

 

Nikt mi jeszcze nie odpowiedział na jedno pytanko, czy da rade przebić puszkę z 200fps-ami, może ktoś to dla mnie sprawdzić?

 

A tak w ogóle nie lepiej kupić repliki na Co2? Skoro jedna kapsuła może starczyć od 50-200 strzałów jak czytałem na forum( oczywiście wiem że tani pistol na Co2 to ok 70 strzałów z jednej kapsuły) to wyszło by bardzo tanio i już za ok 15 zł mogę wystrzelić 700-1000 kulek, co wy na to?

 

Ok, jednak mi napisaliście, ciekawi mnie ruger, na ile magów starcza jedno nabicie?

Link to post
Share on other sites

W tanich pistoletach na CO2 jest problem ze szczelnością magazynków, poza tym po każdej strzelance / strzelaniu trzeba wyjmować kapsułę.

 

Raczej 200fps nie da rady przebić puszki.

 

Po zwiększeniu mocy tak na półtora magazynka, ale lepiej kupić berettę.

Link to post
Share on other sites

Przyjacielu, po pierwsze - odpuść sobie replikę na Co2 - za duża moc wylotowa, i nie postrzelasz się w budynkach. Nie popełnij tego błędu co ja 2 lata temu, i nie kupuj żadnego pistoletu, czy to gazowego czy elektrycznego na pierwszą replikę. Będziesz później szukał frajera żeby mu to wcisnąć. Za 200zł powinieneś już dostać używaną replikę AEG, z metalowym Gearboxem, i nie mówię tu bynajmniej o CM028. Przykładowo - tutaj masz MP5K PDW od Galaxy, która już w stocku przebija większość klamek nad którymi się zastnawiasz. Będziesz miał świetną replikę do budynków, a i w lesie na bliskie dystanse nie będzie kiepsko. Poza tym taka replika nadaje się do tuningu, i możesz z niej zrobić na prawdę konkretną kosiarkę. A jak AS ci się znudzi, to bez problemu ją sprzedasz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...