Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MTP (Multi-Terrain Pattern)


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

108 w klacie masz i chcesz iść w 96? Ja mam 98 i noszę 104. Nie będzie Ci zbyt ciasno? Porównanie mam do Niemieckich mundurów i tam czuję się mniej komfortowo, zakres ruchów jest ograniczony. W DPM'ie można najdziwniejsze ruchy i figury akrobatyczne robić bez problemu, Amerykańską rozmiarówkę też mam podobną [Medium/Regular] i również dobrze się czuję.

 

/Edit. To o smock chodzi, nie mam jeszcze.

 

Najlepiej zmierzyć na sobie. Wyciągnąć ręce na bok i jedną pociągnąć materiał do przodu, łapiąc za klatkę piersiową, wtedy najlepiej widać "nadmiar" materiału. Na uwadze trzebe mieć, że pod Smock'a, ma wejść kilka warstw odzieży, więc luz jest wskazany.

 

Optymalny rezultat można by uzyskać dobierając <1/2 rozmiary od tego co się nosi.

Edited by Ylang
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mam nieco dziwne pytanie odnośnie MTP PCS

http://art-fox.pl/spodnie-brytyjskie-mtp-multicam-pcs-temperate-p-773.html

czy te spodnie w rzeczywistości wyglądają jak te na zdjęciu, na którym są na wieszaku, czy może na zdjęciach na których facet ma je na nogach? Sprawa trochę dziwna, bo produkt ten sam a na zdjęciach wygląda na zupełnie inny (pierwsze na wieszaku są o wiele bardziej "zielone" a na nogach są jasne)

Link to post
Share on other sites

Może to być kwestia padania światła, aparatu. Sam nieraz spotkałem się z podobnymi sytuacjami. Jestem prawie pewny że to kwestia ustawień aparatu czy światła. Albo po prostu 2 inne egzemplarze są na zdjęciach :) Ale nie przejmuj sie tym, jeśli jest kontraktowa metka (a jest) to spokojnie, spodnie będą ok.

Link to post
Share on other sites

To może być kwestia innego balansu bieli / warunków oświetlenia.

Spodnie na modelu mogą też być po prostu wysłużone . Barwniki bledną. Często od słońca.

Ja mam org multicam i żywe kolory zostały już tylko we wnętrzach kieszeni.

Link to post
Share on other sites

Art-fox od dawien dawna sprzedaje kontraktowy szpej brytyjski, więc na pewno nie są to podróby. Raczej tak jak powyżej piszą kwestia wysłużenia spodni/ustawień aparatu/oświetlenia.

 

Według mnie zdjęcie ze spodniami na facecie bardziej oddaje rzeczywisty odcień spodni.

Link to post
Share on other sites

@AlCapone:

Ja dziś odebrałem paczkę z mundurem w MTP od art-fox. Poszedł do prania, ale jak chcesz to jutro spróbuję zrobić jakieś fotki i wrzucę jak wygląda to co dostałem. Kolory wyglądają na nieco sprane, ale przynajmniej nie będzie mi szkoda wytarzać się w nim po ziemi.

Link to post
Share on other sites

@up

Nie no mundur to nie garnitur i wg. mnie czy jest to dpm czy aor1 nie powinno się żałować go pobrudzić.

 

 

Kupując za PRYWATNE pieniądze, do ZABAWY np. komplet Arc'teryx'a za 2 kafle miałbym mimo wszystko opory, żeby go ubrudzić :teeth:

 

Jak wypada Helikonowy MTP w porównaniu z oryginałem? Wypatrzyłem sobie spodnie Helikona w odpowiadającym mi rozmiarze, stąd pytanie :)

 

Link to post
Share on other sites

@up

Wiesz to jest już na prawdę ekstremalny przypadek :D Co do tych spodni to powiem ci że cena jest sporo wyższa niż tych kontraktowych... Także nie wiem czy nie będzie ci lepiej kupić kontrakty (które no wiadomo, są bardzo fajne, a to zdanie myślę że podzieli sporo osób które miały je na sobie) i zaoszczędzić trochę kasy. Chyba że znalazłeś te portki w niskiej cenie :D

Link to post
Share on other sites

Jak wypada Helikonowy MTP w porównaniu z oryginałem? Wypatrzyłem sobie spodnie Helikona w odpowiadającym mi rozmiarze, stąd pytanie :icon_smile:

 

Mam taki komplecik: całkiem fajny. Niestety nie posiadam oryginalnego MTP, natomiast mogłem go porównać z MC (Miwo Lubliniec) i Suezem (Kama)-produkt Helikona jest wyraźnie ciemniejszy.

Biorąc pod uwagę ceny, to zdecydowanie radzę jednak poszukać oryginalnego MTP .

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites

@AlCapone:

Ja dziś odebrałem paczkę z mundurem w MTP od art-fox. Poszedł do prania, ale jak chcesz to jutro spróbuję zrobić jakieś fotki i wrzucę jak wygląda to co dostałem. Kolory wyglądają na nieco sprane, ale przynajmniej nie będzie mi szkoda wytarzać się w nim po ziemi.

Jeśli możesz to podeślij :D
Link to post
Share on other sites

Chestrigg automatycznie wyklucza ci kieszenie na klacie i nieco utrudnia dostęp do kieszeni na dole. Także na twoim miejscu wziąłbym tą z kieszeniami na rękach.

Ogarnij sobie jeszcze te nowsze wzory kurtek z mvp (odpowiednika goretexu) są droższe ale jakościowo lepsze :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...