Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR - szukam firmy po kolorze mechanizmu o.0


Recommended Posts

Witam!

Wiem że, temat brzmi absurdalnie, ale to chyba jedyny sposób by sprawdzić jakiej firmy jest moje VSR.

Problem polegał na tym że inne mechanizmy spustowe chyba nie podchodzą (wchodzą ok itd...) tylko tłok zeskakuje, bądź w ogóle się nie haczy.

 

Generalnie moje VSR ma mechanizm koloru czarnego (pomalowany z wierzchu). Niestety kiedyś padł zaczep tłoka. Aktualnie nie mam bladego pojęcia jakiej firmy jest ta VSR co by w ogóle zrobić tak żeby działała.

 

Cóż, jeśli ktoś coś kojarzy to proszę o odpowiedź - jakiej firmy (na 100% chiński) jest to VSR.

Jak się dowiem to napiszę że temat do wywalenia co by nie zaśmiecać forum.

Link to post
Share on other sites

Nie prawda, Osobiście nie chce mi się wierzyć żeby była jakakolwiek różnica w jakości stopów metali wykorzystywanych przez chińskich producentów klepanych w jednych w fabrykach - jak to ma miejsce w przypadku produktów ACM. Od dłuższego czasu - tzn. od pierwszego zamówienia z HK, "07 rok zamawiając wizualnie te same itemy różniące się jedynie ceną spotykałem się z różna jakością z wykorzystanych stopów. QC robi swoje w przełożeniu na cenę w usd, co nie zmienia faktu, że jakość stopów wykorzystywanych w produkcji akcesoriów asg przez firmy z HK wpływa na cene w pln. Analogicznie, brandowanie/markowanie wpływa na cenę i po części na jakość produktu - polskie firmy i importerzy(nie przywołując wiodących marek sklepów) naliczają marżę na każdy sprowadzony produkt (w zależności od sklepu - jestem odbiorcą detalicznym z HK więc nie obchodzą nie w.w prowizje(btw: itemy sprowadzam wg własnych zapotrzebowań, nie prowadzę zamówień zbiorowych itd. - itt.)
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...