Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SPR, M14, czy G36 (jako karabin wyborowy)


Recommended Posts

Witam.

 

Zastanawiam się posiąść drugą replikę jako karabin wyborowy. Nie chcę bawić się w snajperki typu L96, M82, SVD, M24 (nie tyle nie chce, co zabawa w 2-4 taktowe jest dosyć drogie, by coś znaczyć na polu bitwy).

 

Chciałbym coś półautomatycznego jak w temacie, może to być SPR, M14 czy też G36.

Już raz z G36 zrobiłem fajną snajperkę, jednak brakło dalszych funduszy na realizację + często musiałem ustawiać na nowo HU i co z tym związane miałem efekt "rozgrzewania gumki" (czyli po 5-6 strzałach dopiero replika strzelała jak przystało).

 

Teraz mogę sobie pozwolić na troszkę więcej, więc chciałbym sobie coś fajnego sprawić i stuningować do dobrej wyborówki.

 

Co by było łatwiejsze do zmodernizowania i osiągnięcie dalekich i celnych strzałów przy odpowiedniej prędkości wylotowej (te ok 550 fps'ów).

Cena "podstawki" do 700 PLN'ów (nie intresuje mnie SR25 i inne repliki, których nie wymieniłem).

 

Jeśli chodzi o M14, to chciałbym ją w łożu JAE-100 (tak mi się bardzo w tym podoba).

 

 

Moja pierwsza wyborowa replika (G36/SL9) -> https://picasaweb.google.com/Miszcz120/G36SL8Cyma

 

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Szczerze? Macałem kiedyś M14 JAE KARTa i było moim zdaniem tragiczne. Wielkie, ciężkie, nieporęczne - i to w stosunku do zwykłego M14, które przecież ergonomią i poręcznością nie grzeszy... W dodatku po prostu paskudne z wyglądu. Wystarczy, że porównasz to coś z ostrą wersją i od razu widać, o co chodzi. Nie wiem, jak było z bebechami, ale z pobieżnego przeglądnięcia forum wynika, że są strasznie kijowe.

 

Tak więc M14 JAE zdecydowanie odradzam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zgadzam się z Musashi, giita będzie najporęczniejsza, ale wygląd zdecydowanie lepszy M14 i nie będzie wątpliwości, jeśli organizator zastrzeże, że snajperki tylko "prawdziwe", z M14 łatwo zrobić M21 a gieta zawsze będzie rodziła wątpliwości...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

M14 G&G zjada wszystkie inne repliki , które wymieniłeś...Używkę dostaniesz za 800 zł +/-, v.7 (zmodyfikowany przez G&G) miażdży wszystkie v.3 wytrzymałością..Z g36 ARESa bym nie kombinował z tuningiem mocowym na snajperkę, bo jak strzeli Ci szkielet GB ,to co zrobisz?To nie jest standardowy v.3...

 

Jedyny minus M14 G&G jaki znam to koszt magazynków.

Edited by Garnek
Link to post
Share on other sites

M14 G&G zjada wszystkie inne repliki , które wymieniłeś...Używkę dostaniesz za 800 zł +/-, v.7 (zmodyfikowany przez G&G) miażdży wszystkie v.3 wytrzymałością..Z g36 ARESa bym nie kombinował z tuningiem mocowym na snajperkę, bo jak strzeli Ci szkielet GB ,to co zrobisz?To nie jest standardowy v.3...

 

Jedyny minus M14 G&G jaki znam to koszt magazynków.

W pełni popieram, a jeśli chodzi o magi, to dla snajpera jest to problem drugorzędny...
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...