Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie co do zakupu pierwszej repliki :)


Recommended Posts

Witam! Ostatnio na allegro znalazłem dość ciekawą (chyba xD) ofertę. A chodzi o http://allegro.pl/karabin-asg-armalite-m15a4-i3586645577.html . I tu pojawia się pytanie czy warto w to zainwestować czy raczej sobie odpuścic? Ma być to moja pierwsza replika i nie chciałbym wydawać fortuny na konkretne egzemplarze. Zastanawiam się również nad MP5 od Cymy 023 o ile się nie mylę ( ta za ok 160 zł). Wiele osób pisze że do shit ( i chyba słusznie xD) ale kumpel ją kupił jakies 2 lata temu i mimo częśtych wypadów i wielu strzelanek jego MP5 nadal jakos się trzyma i nawet nie najgorzej. I nie mam już pojęcia czy jako pierwszą kupić tanioche bo jak nie będzie możliwości jakiegoś wypadu i przeleży w szafie to nie będzie szkoda. Będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź co do aukcji :P

Link to post
Share on other sites

Czytałem różne poradniki na ten temat i również taką informację że za emke trzeba troche wybulić ale czy ta z aukcji jest jakimś śmieciem na plastikowym GB jak ta tania mp5 czy tu juz jest metal? nie zależy mi na jakimś mega kombajnie tylko na czymś co pozwoli zagrać głównie w lesie z kumplami przy utrzymaniu stosunkowo niskiej ceny (na poczatek) ok 200 zł. Strzelby raczej bym odpuścił mimo niskiej ceny. Dobrym wyjściem byłaby łysa replika bez żadnych tam bajerów za które trzeba dopłacić a są useless.

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

Czytałem różne poradniki na ten temat i również taką informację że za emke trzeba troche wybulić ale czy ta z aukcji jest jakimś śmieciem na plastikowym GB jak ta tania mp5 czy tu juz jest metal? nie zależy mi na jakimś mega kombajnie tylko na czymś co pozwoli zagrać głównie w lesie z kumplami przy utrzymaniu stosunkowo niskiej ceny (na poczatek) ok 200 zł. Strzelby raczej bym odpuścił mimo niskiej ceny.

 

Jeśli czytałeś poradniki to wiesz, ze w tym budżecie dobrego elektryka nie kupisz, co najwyżej strzelbę lub pistolet, także porozglądaj się za tym, szkoda wydawać pieniędzy w błoto :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli czytałeś poradniki to wiesz, ze w tym budżecie dobrego elektryka nie kupisz, co najwyżej strzelbę lub pistolet, także porozglądaj się za tym, szkoda wydawać pieniędzy w błoto :icon_smile:

Przestań dzieciaku latać po forum i dublować cudze posty. Niecałą godzinę wcześniej Buniek podsumował temat, a ty tylko, zresztą jak wszędzie indziej, piszesz to samo ujmując treść w nieco innych słowach :sciana: :spam:

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...