Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 C Boyi - luźna lufa


Recommended Posts

Witam,

od niedawna jestem posiadaczem tej repliki. Zastanawia mnie jedna rzecz dotycząca lufy, która nie jest sztywna, a ma kilka mm luzu w każdą stronę.

Co skutkuje tym że przy umieszczaniu pod nią baterii praktycznie za każdym razem układa się ona trochę inaczej a co za tym idzie jej celność też się zmienia.

Nie wiem czy to normalne, czy coś jest nie tak ?

Link to post
Share on other sites

Dokręć sobie kolego pierścień mocujący. Też tak miałem.

W G36 pierścień mocujący ? To ja chyba inne G-ietki składam.

 

W G36 lufa zewnętrzna siedzi w plastikowej imitacji bloku gazowego, który potem się montuje w korpusie.

 

Ten zaś blok składa się z dwóch rozbieralnych połówek.

Link to post
Share on other sites

No coś mi się nie widzi, wczoraj składałem JG i był sam blok gazowy bez tej magicznej nakrętki pokazanej na fotce na lufie zewnętrznej. Wszystkie JG które składałem nie miały takiej nakrętki i nie miały lufy zewnętrznej bez bloku gazowego jak kolega pokazał na fotce.

Link to post
Share on other sites

No coś mi się nie widzi, wczoraj składałem JG i był sam blok gazowy bez tej magicznej nakrętki pokazanej na fotce na lufie zewnętrznej. Wszystkie JG które składałem nie miały takiej nakrętki i nie miały lufy zewnętrznej bez bloku gazowego jak kolega pokazał na fotce.

 

Tak jak kolega falloutpl pisał, są dwa popularne standardy G36 AEG

 

#1 TM, zaliczają się tutaj - TM, JG, CYMA, GFC, chyba CA i pewnie coś jeszcze

#2 ARES, zaliczają się tutaj - ARES, UMAREX, BOYI

 

różnią się imitacją bloku gazowego co jest widoczne na zdjęciu powyżej i tym że standard Ares ma blow-back oraz szybką wymianę sprężyny oraz kilkoma drobniejszymi rzeczami.

Link to post
Share on other sites

Nie, złap jakimiś kombinerkami ten pierscień i spróbuj go dokręcić. Nie wymaga to wielkiej siły ani ilorazu inteligencji, na lajcie sobie poradzisz. Jeżeli nie da sie go dokręcić ba

W G36 pierścień mocujący ? To ja chyba inne G-ietki składam.

 

 

Człowiek całe życie się uczy;)
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...