Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

" SL-8 " [JG]


Recommended Posts

Witam!

Kupilem pseudo snajperke ls8 od jg z założeniem, że bedzie sporo dodatkowej inwestycji. Długo nie czekałem. Przy trzecim magu się coś zacieło... poszło plastikowe łożysko. Stwierdziłem, po co zamawiać same łożyska... Zamówiłem przy okazji sprężynke elementa 145, wzocnione zębatki shs, łożyskowaną prowadnicę springa, wzmocniony tłok. Łożyska oczywiscie kulkowe czy jakieś tam lepsze już nie pamiętam. Dalej przy okazji zamówiłem prec lufę modify 6.01 i przy ... jak zwykle okazji mosfet...

 

Efekt mega. Reakcja na spust mega szybka. Tryb full auto wylączyłem.

Fpsy 520 i tylko taki jeden drobny problem.

Hop up wyzerowany kulki leca normalnie prosto daleko i opadaja zgodnie z prawem grawitacji.

Jak tylko podkrecam hop up kulki zaczynają ciągnąć w górę, ale jednocześnie skręcają w lewo, czasem w prawo... czasem lecą zygzakiem ( prościej tego nie opiszę) .

Zmieniałem lufę spowrotem na stock - to samo

Lufa prec + systema energy - ten sam problem

 

Kulki guardery 0,28 , 0,36 nieważne...

 

Zasada jest jedna. Hu= 0 lot jest ok. Hu podkręcony zaczynają sie cyrki

 

Dziękuję za podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Zmień kulki na G&G. Sam mam tą eSeLę, jednak bez tuningu mocowego. Jedynie lufa wymieniona na JBU 6.01 i gumka Systemy.

Kulki 0.25 G&G lecą jak po sznurku na dystans 40 metrów (jak po sznurku nie jest w żaden sposób przesadzone).

 

Dla mnie już późno trochę...

Zmieniłem ostatnio komorę HU na CY, ze względu na to że ta od JG pozwalała lufie obracać się.

Nie zmieniło to jednak toru lotu kulek. Zauważyłem też, że mam lekko uszkodzoną dyszę na samym końcu (pewnie jak mi mag nie podał kulek dobrze i dysza ścisnęła kulkę o komorę HU to nastąpiło uszkodzenie)

Nie sądzę jednak że to wiele da...

Przycinam dziś starą lufę od SVD na 500mm zobaczymy czy będą efekty

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jednak nie. Przycięcie lufy zrobiło jak mówiliście. Po dłuższym przystrzelaniu wyszło klocki. Wsadziłem jakiegoś stocka od M16 - 509mm długości i się uspokoiło...

Pozostało tylko już jedno:

Regulacja na linii dystansera i komory HU chyba...

HU=0 kulki lecą dość ładnie jak na stocka, ale przede wszystkim prosto w torze swojego lotu

HU podkręcone kuleczki zaczynają skręcać w lewo (regularnie)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...