Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armed Assault- czy jest już demo?


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wg. CD-Action (nr. Lipcowy, str.12, "shorty")

 

"Operation Flashpoint 2 = Armed Assault

Bohemia Interactive Studios poinformowała o przemianowaniu wielokrotnie opóznianej Operation Flashpoint 2 na Armed Assault.

Zmianie tytułu towarzyszy także wycofanie się najwyraźniej zniecierpliwionego Codemasters z roli niedoszłego wydawcy gry"

Link to post
Share on other sites
Ok tylko mi tu prosze teraz nie motac ze AA to OFP2 bo to dawno i nie prawda...OFP2 to zupelnie inna bajka.I ta kwestia juz jest moim zdaniem jasna

 

Zgedi mylisz sie.

 

BIS robił Operation Flashpoint 2, lecz zakonczyl wspolprace z codemasters ktore znowu miało prawo do nazwy. OFP2 ma zrobic inne studio i nie spodziewalbym sie wtedy jakich kolwiek podobienstw, nie czarujmy sie watpie zeby bylo w polowie dobre jak Armed Assault czy OFP.

 

Dema jeszcze nia ma, gra ma wyjsc w IV kwartale 2005

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 6 months later...

No w koncu. Cenega zapowiada (znalazlem takie info na gry-online.pl)wydanie gry na czerwiec 2006 (hmm to juz nawet w tym roku). Na oficjalnej stronie znalazlem iz ma sie ona ukazac w 1H 2006 co mozna odczytac na 1 polowe mam nadzieje ze to nie przesadzony optymizm tworcow i w czerwcu (napozniej) doczekamy sie tego jakze oczekiwanego (przynajmniej przeze mnia) OFP2... tfuu Armed Assault.

 

Rzeczywiscie screeny daja wrazenie poprawionego engine'u OFP (ale tylko poprawionego) , a co do dema to ja jeszcze zadnego nie znalazlem hmm dosc ciekawe.

Link to post
Share on other sites

Jak juz ktos wczesniej napisal OFP2 robi ktos inny wiec ja bym sie nie spodziewal zadnych powiazan z OFP przynajmniej graficznych. Zapewne zostanie to rozdmuchane do rozmiarow nie dzialajacych na kartach graficznych na ktorych da sie grac jeszcze dzisiaj. Po za tym nie wierze zeby nowi tworcy utrzymali klimat starego OFP. Zreszta zobaczymy ale ja jakos jestem sceptycznie nastawiony do tego "nowego" OFP2.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Raczej miesięcy temu :wink: ...żałosne, zwykłe OFP z podkrecona grafiką :twisted:

 

Pokaż mi jakiegoś newsa z przed paru miesiecy, który zawiera link do dokładnie tego filmu....:) (film pochodzi z 12 maja akurat)

 

heh - zastanawiam się co chce się udowodnić, psiocząc na AA, że to żałosne, zwykłe OFP...to znaczy, że część polskiego community OFP uważa OFP1 za żałosną grę? :)

OFP2 już nie będzie...nawet jak coś wyjdzie pod tytułem, to już nie będzie od Bohemii i pewnie będzie strzelaniną na konsole.

Może kiedyś Bohemia wypuści swój projket "Game2", ale i tak będzie miało inną nazwę niż OFP2

 

OFP było cudne, AA też będzie, a o OFP2 mogą sobie tylko na razie marzyć malkontenci-mam nadzieje, że będą konsekwentni i honorowi w swoich słowach i po premierze AA nawet go kijem nie tkną, nie mówiąc o instalowaniu i graniu...:)

Link to post
Share on other sites

Ci z Bohemii tak się grzebali przy tworzeniu tej gry, że porzucił ich pierwotny wydawca (Codemasters), zmienili z tegoż powodu tytuł gry.

Filmiki to jak zwykle szajs (zanim nie zobaczy się demka lepiej nie wierzyć). AA było zbyt długo robione- Jeżeli bedzie to ,,OFP z lepszą grafiką" to wydaje mi się, że dobrze by było chociaż tyle :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...