Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armed Assault- czy jest już demo?


Recommended Posts

Z gadzam sie z toba DariuszM jak najbardziej (przynajmniej co do powyzszej wypowiedzi) zreszta jak juz pisalem wczesniej. Z reszta wszystko sie okaze kiedy bede mial jedna i druga gre na kompie. Tak czy inaczej czekam na premiere AA.

O OFP porozmawiamy jak sie juz ukaze albo cos wiecej bedzie wiadomo na ten temat.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

No, no trochę nowych filmików doszło.

Wrażenia... może się narażę, ale teasery z AA, są po prostu... beznadziejne.

 

Jedyne co pokazują to wciąż te same tragiczne dźwięki nie zmienione od podstawowego OFP, słabiutkie animacje też żywcem wzięte z ,,Operation..." i nieco poprawioną grafikę- po prostu jakby twórcy zatrzymali się w czasie i chcieli wycisnąć jak najwięcej kasy z pierwowzoru. Smutne.

 

I żeby nie było- w OFP zagrywałem sie (i w sumie nadal to robię) dniami i nocami- tyle że to gra z ,,tamtych czasów'' (rzeczywiście wtedy rewelacja itd. itp.)- próba sprzedaży czegoś takiego dziś to chyba kiepski żart (i po części gwarant klapy ). Już wolę mody do podstawki, które dają znacznie więcej...

 

Moje wcześniejsze przewidywania niestety się sprawdzają :twisted:

Link to post
Share on other sites

Nawet bardzo...aktualnie jest nawet trailer animacji pływania naszego dzielnego żołnierza w ACU :) A także superpłynne (w porównaniu do OFPa) animacje z bronią w "pozycji patrolowej"...i pare innych smaczków x]

 

 

PS - data premiery (na stronie LEMu) zmieniona z 14 na 24 listopada...

Link to post
Share on other sites

Wedlug Ciebie animacje sa te same? Ciekawe...

Jest wiele dzwiekow zmienionych... Niektore pozostaly, moze dlatego bo sa zgodne z realiami? Nie wpadles na to?

 

Grafika jest na znacznie wyzszym poziomie.

 

Zajrzyj na ktoras z nizej podanych stron, dowiesz sie nieco o zmianach co do OFP.

 

www.armedassault.pl

www.f2z.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gierka wypas ale nie na dzisiejsze kompy ;-) tworzona z myślą na następne 5-6 lat jak OFP. Na najniższych detalach w mieście ok 9-10fps na A2,4ghz, 512mb, Ati9550. Z moich obserwacji wynika ze fajnie by było gdyby dało się wyłączyć ta trawę - dość dużo zżera :roll:

 

tu screen na najniższych detalach, mówi samo za siebie...

 

kabziorarmazy5.jpg

Link to post
Share on other sites

Gierka wypas ale nie na dzisiejsze kompy ;-) tworzona z myślą na następne 5-6 lat jak OFP. Na najniższych detalach w mieście ok 9-10fps na A2,4ghz, 512mb, Ati9550. Z moich obserwacji wynika ze fajnie by było gdyby dało się wyłączyć ta trawę - dość dużo zżera :roll:

 

 

Zeby spokojnie grać w normlanych detalach w nowe gry trzeba conajmniej 1gb ramu procesor klasy Athlon 64 Pentium 4 Albo Dual Core Karte graficzną zaczynającą się od conajmniej 600-700 zł niestety na takie kompy teraz robi się gry i w innych krajach jest to standard u nas niestety bywa różnie. A co do tego scrennu na najniższych detalach żeczywiście powala ;-)

Link to post
Share on other sites

Udalo mi sie znalezc optymalne ustawienia na ktorych spokojnie mam 20-30fps przy znosnej grafie.

 

ustawienia D3d - textury - max wydajnosc, mipmapy - jakosc (inaczej u mnie dosc czesto sie nie doladowywuja texturki na czas)

 

w grze - wszystko na low, ew. objects na normal (praktycznie zadnej roznicy w fpsach), blood moze byc na high, rozdzialka 640x480 i antialiasing na normal i daje rade, gra jest plynna i grafika znosna. Mam nadzieje ze komus to pomoze.

Link to post
Share on other sites

czeska :-P pelno jest patchy czech-english na necie ktore nawet paczuja kampanie i wszystkie misje (polecam 6th Sense ArmA Language Patcher v0.3 ) wiec jest ok, jedynie cutscenk w ktorych sa mówione po czesku z ang. napisami ale nie wygląda to zle 8-) Oczywiscie na wszystkich cutscenkach zolnierze US mowia po angielsku;p czeskim posluguja sie tylko reporterzy

 

odn. ustawien graficznych - tu screen na obecnych ustawieniach

 

prrxe0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

wszyscy mają, mam i ja

grafa super płynna na otwartej przestrzeni przy 1024x768, w mieście, przy dymiących pojazdach jest ciężko - radek 9600

wrażenia takie sobie...klimat jest niezły, ale sama rozgrywka, chodzenie, strzelanie takie sobie...będzie trzeba na jakieś fajne mody poczekać

Link to post
Share on other sites

no dobrze ze tak szybko pacz bo troszke bugow jest :wink:

 

przemodowalem swojego 9550 na 9600 i jest znaczny wzrost fpsow - na 1024 w otwartym terenie jest super plynnosc, natomiast we wszelkich lasach i miastach przycina, ale ogolnie daje rade. Najbardziej podoba mi sie balistyka - celowniki sa wyzerowane na dana odleglosc, czasami trzeba celowac ponizej albo powyzej (zaleznie od odleglosci) celu aby trafic, prawy przycisk myszy do przytrzymywania oddechu podczas celowania, miód.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...