Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armed Assault- czy jest już demo?


Recommended Posts

To moje spostrzeżenia co do gry:

-Animacje wychylania się zza rogu są po prostu brzydkie w porównaniu do tych od DLMA do OFP (reszta animacji super w porównaniu do "starego" flashpointa)

-Brakuje mi ciągle opcji prowadzenia ognia z pojazdów (VBS ją ma to czemu nie ArmA nie może jej mieć)

-wymagania sprzętowe :źle:

 

+podoba mi się użycie noktowizora, oczy naszego żołnierza muszą się chwilkę "przyzwyczaić" by dobrze widzieć przez noktowizor.

+reszta animacji :język2:

+rozpadające się budynki

+efekty cząsteczkowe (dym, ogień itp.)

 

To wszystko wychwyciłem na szybko i jest to moje subiektywne odczucie. :uśmiech:

 

BTW, jest na necie jakiś plik, który by zmienił język w kampanii, bo czeski mnie denerwuje :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kraza plotki, ze demo ma sie pojawic w przeciagu tygodnia

 

 

ja mam Athlona 2000xp taktowanego na 1200 bo sie przegrzewal, 512 MB RAM, i Radeona 9500 PRO, i powiem ze nie jest az tak tragicznie

 

LOW

tekstury ( bo wyzej dac nie moge :( )

filtrowanie anizotropowe i antyaliasing

 

VERY HIGH

obiekty i teren

krew

 

I pozostale rzeczy na normal i chodzi calkiem OK, w duzych miastach mam na pewno malo FPS ale poza tym da sie grac bez problemu, ale to pewnie dzieki karcie graficznej, musze jeszcze pomyslec nad nowym prockiem bo ten juz powoli nie daje rady :)

 

Poza tym :

 

Gram ma jeszcze pare bledow, ale mysle ze kolejne patche je wyeliminuja.

Niektore rzeczy jak np. dowodzenie czolgiem jest zwalone, o niebo lepsze bylo w OFP.

Denerwujace jest ladowanie sie gry po tym jak wlaczy sie mape by zobaczyc teren.

M4A1 bez zadnego celownika optycznego ma inny pkt. trafienia niz wskazuja przyrzady celownicze ( naprawde pkt. jest wyzej )

 

Ogolnie tych bledow jest jeszcze duzo ale gra dopiero wyszla i trzeba jej dac troche czasu :) mnie to na pewnio nie zniecheca, bo gra jest swietna

Link to post
Share on other sites

Heh, ja już zakupiłem tracka* i tera tylko czekam zeby do Polski wrocic i zakupic ten produkt. Grafika na screenach i filmikach miażdży, tak ze odechcialo mi sie grac w BF2 bo przy ArmA przypomina tetrisa.

 

Zamierzam to cudo odpalic z HDR i tym 'post processing' na full. Probowal ktos na totalnego maxa to odpalic? Frankness?

 

Ptaszki cwierkaja ze ta giera jest bardziej zależna od dobrego procka niż karty graficznej, wiec wiecie co upgradowac.

 

* Track czyli TrackIR, takie urzadzenie co pozwala sie rozgladac w gierce za pomoca ruchow glowy, ba mozna sie nawet wychylic zza rogu.

Link to post
Share on other sites

Zamierzam to cudo odpalic z HDR i tym 'post processing' na full. Probowal ktos na totalnego maxa to odpalic? Frankness?

 

 

tak dałem wszystko na maksa gra mi nie tnie tylko mam takie coś, że grafa mi się wczytuje podczas gry(podchodzę do budynku który jest taki brzydki :P czekam chwilę ładuje sie budynek tak jak ma wyglądać

Link to post
Share on other sites

A gram na maksymalnych ustawieniach, chodzi plynnie (mam GForce'a 8800 GTX)

Heh no NIC DZIWNEGO :D Tez zamierzam celowac w 8800 ale GTS.

 

Frankness, podaj tylko rozdziałke (i inne szczegoly) w jakiej grales bo chce porównac configa. Zastanawiam sie czy odpale to bez przyciec na maks detalach i rozdziałce 1024x768 na configu obecnym czyli.

 

AMD 64 3700Mhz

Radeon X1900GT

2GB RAM

Dysk... etc.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kilka misji juz przeszedłem więc może się wypowiem...

 

Sprzęt mam następujący:

Athlon 3200+ (2,2GHz)

1GB RAMu na dualu

GeForce 7600GS (256MB, AGP)

Dysk - stary Seagate 60GB

 

...Gra na tej konfiguracji i poniższych ustawieniach działa płynnie bez większych zacinek:

new1zq7.th.jpg

 

Ale niestety ładna grafika to nie wszystko. Daje się odczuć, że jest to kolejny dodatek do OFP (jak już Black wspominał).

 

Niektóre misje są po prostu głupie... co by daleko nie szukać to 2 pierwsze - misja snajperska (w której trzeba zastrzelić kilkunastu żołnierzy przeciwnika :roll:), drugą opiszę nieco dokładniej:

Misja, w której pod osłoną nocy cicho trzeba zakraść się do obozu przeciwnika i zniszczyć znajdujące się tam pojazdy opancerzone... i z czym zaczynamy? ze zwykłym M4, 1 ładunkiem wybuchowym i 3-ma rakietami. I co można z tym zrobić? gucio.

Co wyszło na jaw podczas tej misji: Przeciwnicy mają albo bardzo słaby słych, albo wręcz nadprzyrodzone zdolności. Nie reagują na strzały padające 200-300m od ich pozycji, a jak jednego żołnierza zastrzeliłem z AKSU z tłumikiem (najbliższy inny był conajmniej 80m odemnie) jednym strzałem w głowę nagle cały obóz zaczął we mnie strzelać, i to bardzo celnie (wszystko w nocy, a ja leżałem sobie w trawie).

 

Co jeszcze bardzo mnie zirytowało to to, że w OFP jak się dowodziło czołgiem lub helikopterem można było bardzo łatwo wybierać cele (kursorem najechać, klik i po sprawie), tutaj jeżeli nie jest się dowódcą całego oddziału jest to bardzo utrudnione :|

 

Narazie tyle moich spostrzeżeń... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie moglem sobie odmowic kupna. Skoro juz zawitalem na swieta w polsce to kupilem w rodzimym kraju, nie zebym nie chcial wersji angielskiej po prostu nie moglem jej nigdzie dorwac w Dublinie(???)

Ogolnie mowiac jestem zadowolony, niestety jest pare spraw ktore sie nie zmienily od czasow OFP, chyba po prostu przeszkadzaja one tylko mi. Ale tez pare "ulatwien" w graniu, nie ktore pozytywne inne nie.

Jak juz wspomnialem ogolne wrazenie pozytywne moze w glownej mierze w koncu sie doczekalem bo ile mozna bylo jeszcze czekac?

Co do sieci cos lipka przynajmniej u mnie nie znalazlem serva jak do tej pory z porzadnym pingiem (mniejszym niz 150) ale to moze kwestia czasu.

Lece misja za misja wiec niedlugo pewnie cos bede w stanie konkretnego napisac.

Jakby ktos byl chetny na weekendowe granie to ja sie pisze.

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Jak wyszło OFP to też się dławiło na dostępnych komputerach, engine może stary ale jak na razie żadna firma nie zrobiła nic podobnego - z taką jakością tekstur i bez dogrywek terenu

 

Racja, że singiel jest rozczarowujący w porównaniu do OFP, te wstawki z wiadomościami i gadającymi głowami są denne do kwadratu - ale ArmA ma potencjał jak OFP i na pewno po premierze na zachodzie zaczną wychodzić kampanie, misje użytkowników a za jakiś czas pewnie i oficjalne dodatki do ArmA...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...