Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pas nośny do UKM-2000P


Recommended Posts

Witam. Niedługo zmieni mi się stanowisko i zostanie mi przydzielony UKM. Pytanie, czy ktoś może mi polecić jakiś wygodny pas nośny do tegoż niemałego karabinu ? ;) Oryginalny jest mówiąc krótko - beznadziejny.

 

Pytam też Airsoftowców, może Wy mi coś polecicie ciekawego. Na pewno są jacyś Kaemiści.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Niektóre firmy produkują specjalne pasy nośne dedykowane do kbkm itp. niestety nie jestem wstanie w tej chwili podać żadnego linku. Zawsze można też zamówić u jakiegoś taktycznego krawca albo w jakiejś firmie szyjącej customy wykonanie takiego pasa.

Edited by goroth
Link to post
Share on other sites

Do repliki m249 sopmod ( ze wszystkimi pierdołami 8kg ) używam wcześniej zasugerowanego pasa od orkan tactical. Najlepiej napisz do Huberta, jeśli nie będzie to coś z obecnej oferty, to na pewno urodzi się w trakcie dialogu.

 

Docelowo miała być poduszka, ale urodził mi się plate carrier plus plecak i przestała być potrzebna.

http://imgur.com/6Su...S,cPloE,tQ5qN#0

 

 

W skrócie :

mash hooki + tłumienie,

szeroka taśma,

szybka regulacja,

z jednej strony QD, jakbyś rzucił się z pasem na ramieniu na glebę i musiał jakoś wyswobocić bez wygibasów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...