Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuje prec lufy do G&G CM16 Raider


Recommended Posts

A kręcisz hopem w ogóle? Z tego, co widzę to jesteś z Irlandii, więc Twoja replika pewnie ma około 320FPS, na zasięg większy niż 40m nie licz, na powolne opadanie kulek też nie. I zmień gumkę na Systema Energy i lufę najlepiej na Prometheusa.

 

No faktycznie, na 40m z pewnością odczujesz różnicę między Promykiem a tańszą precką... :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Tak jest przyjacielu jestem z Irlandii i moja replika dzisiaj na chromo miała 313fps ;)

 

Hop up jest ustawiony dobrze bo jeżeli to on by był problemem to było by te charakterystyczne 'ciągnięcie kulki w dół'.

 

Kolega z AK47 nie mia takiego problemu bo strzelałem. :) Powiedział mi tylko żebym wymienił lufe na ewentualnie dłuższą o ciut.

Link to post
Share on other sites

Rumak, napisałem najlepiej. Nie koniecznie. Więc Twoja zgryźliwość jest nietrafiona. Na dystansie 40m zauważyłem widoczne różnice pomiędzy lufami fabrycznie montowanymi, G&G 6.04, Madbull Black Python v.II, JBU 6.01, jeżeli chodzi o tańsze precki. Na JBU poprzestałem, daje wyśmienite skupienie przy 413FPS.

 

Jedyne, co mogę doradzić to kulki G&G 0.2g lub 0.25g (na tak małym dystansie różnica prędkości jest niewykrywalna), zmiana gumki na Systemę Energy, wymiana komory hop-up i kupno prec lufy, najlepiej Prometheusa, jakkolwiek zainteresuj się też lufami JBU.

Link to post
Share on other sites

Rumak, napisałem najlepiej. Nie koniecznie. Więc Twoja zgryźliwość jest nietrafiona. Na dystansie 40m zauważyłem widoczne różnice pomiędzy lufami fabrycznie montowanymi, G&G 6.04, Madbull Black Python v.II, JBU 6.01, jeżeli chodzi o tańsze precki. Na JBU poprzestałem, daje wyśmienite skupienie przy 413FPS.

 

Jedyne, co mogę doradzić to kulki G&G 0.2g lub 0.25g (na tak małym dystansie różnica prędkości jest niewykrywalna), zmiana gumki na Systemę Energy, wymiana komory hop-up i kupno prec lufy, najlepiej Prometheusa, jakkolwiek zainteresuj się też lufami JBU.

 

To nie jest zgryźliwość, TO RZECZYWISTOŚĆ :icon_razz2: Po prostu prec lufy Promyka są rzadkością w moich okolicach a i tak giwery strzelają bardzo celnie i daleko. Dlatego uważam, że to przerost formy (a raczej nadmiaru kasy) nad treścią. Jeśli wolisz dać 2-3 razy więcej za lufę, na której różnice będą praktycznie nie zauważalne to Twój wybór :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

No widzisz :icon_smile:. Ja swoją użytkuję ponad dwa lata, niestety, nie podam ile dokładnie. Tak czy inaczej, precyzja strzałów nie spadła nawet o jotę a jest na wysokim poziomie. Z pewnością będzie widoczna poprawa między pseudo precką G&G a lufą JBU.

 

Niestety, nie zagwarantuję Ci, że kulka będzie wolniej opadać. Możesz jeszcze spróbować wymiany komory, w swojej GR16 wymiana komory z G&G na G&P trochę polepszyła zasięg.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Paręnaście paczek kulek wystrzelanych od momentu zakupu, wszystkie kulki to G&G lub Madbull, byle grochu pokroju Rocketsów czy średniactwa lżejszych Guarderów do niej nie pakowałem. Chyba trzy razy ją zapiaszczyłem wewnątrz, czyściłem szmatką nasączoną rozpuszczalnikiem do farb modelarskich, po czym poprawiałem suchą szmatką. Jakoś nie zauważyłem różnic wewnątrz lufy od momentu zakupu, ani tym bardziej w tym, jak mi kulki lecą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...