Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA36(K) CA


Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

awful - spreżynka "jak od spustu" powinna byc pod zatrzaskiem antypowrotny

(jego też Ci pewnie wcieło)

 

a ta długopisowa jast chyba związana z popychaczem (powinna być gdzies pomiedzy popychaszem a cylindrem (nie pamietam dokładnie dawno swojego nei otwierałem)

Link to post
Share on other sites

Ja nadal używam standardowej gumki, jaką mam od początku karabinu. Obecnie mam 500fps i bez problemu kręci kulki, aczkolwiek zmieniłem kulki z 0,25 na 0,28.

Myślę jednak, że nie tak łatwo będzie ci doradzić gumkę - jednemu dobrze chodzi na silikonie - innemu na standardzie. Zakładam, że nie masz możliwości "obadania" różnych gumek, więc weź tą dedykowaną pod 400 fps (bodajże fioletowa?).

Link to post
Share on other sites

awful - spreżynka "jak od spustu" powinna byc pod zatrzaskiem antypowrotny

(jego też Ci pewnie wcieło)

 

a ta długopisowa jast chyba związana z popychaczem (powinna być gdzies pomiedzy popychaszem a cylindrem (nie pamietam dokładnie dawno swojego nei otwierałem)

 

dzięki za pamięć ;) juz dawno złozyłem.

 

długopisowa mi została. gun działa- prawie w sumie,bo blokada spustu wysiadła dosc szybko :P.

 

za to single to single a auto to auto.

 

zostaly mi jeszcze 2 srubki i jakies g plasticzane... :) szczególnie mnie to nie martwi. bardziej martwi mnie to,ze wszystkim kumplom się styki jarają po kilku (dosłownie 4-6) mcach użytkowania...

Link to post
Share on other sites

Witam

długopisowa mi została

 

Zobacz czy działa ci przycisk ten obok spustu.

Jeżeli nie to masz odpowiedź.

Nie przypominam sobie żeby w GB była jakaś sprężynka taka jak w długopisach.

GB o ile pamiętam są 4 sprężyny (nie licząc głównej). 2 skrętne (anti reversal i spust), oraz 2 rozciągane (popychacz i kostka stykowa).

 

Co do styków to u mnie były też totalnie spalone....

Pozdrawiam

Krzysiek

Edited by gryzly
Link to post
Share on other sites

Witam

Zobacz czy działa ci przycisk ten obok spustu.

Jeżeli nie to masz odpowiedź.

Nie przypominam sobie żeby w GB była jakaś sprężynka taka jak w długopisach.

GB o ile pamiętam są 4 sprężyny (nie licząc głównej). 2 skrętne (anti reversal i spust), oraz 2 rozciągane (popychacz i kostka stykowa).

 

Co do styków to u mnie były też totalnie spalone....

Pozdrawiam

Krzysiek

 

działa działa ;). ta sprezynka co mi została jest dłuzsza i węższa niz tamta:wygląda dokładnie jak od długopisu :). mozliwe ze pajace z MG wrzucili ją złosliwie- w stylu- a wrzucę mu, niech się martwi skąd to...

Link to post
Share on other sites

Witam

działa działa icon_wink.gif. ta sprezynka co mi została jest dłuzsza i węższa niz tamta:wygląda dokładnie jak od długopisu icon_smile.gif. mozliwe ze pajace z MG wrzucili ją złosliwie- w stylu- a wrzucę mu, niech się martwi skąd to...

 

Jest jeszcze jedna taka sprężyna na zewnątrz gearboxa.

spr281380ynkagn6.th.jpg

 

I odpowiada ona za blokadę spustu o ile pamiętam....

 

bo blokada spustu wysiadła dosc szybko

Pozdrawiam

Krzysiek

Edited by gryzly
Link to post
Share on other sites

Witam... Niedawno kupiłem G36-K (CA) 1 level 380 fps i mam problem z wybraniem dobrej lufy precyzyjnej... Proszę was o pomoc w tym wyborze... Jaka lufa będzie dobra z pośród tych http://www.asgshop.pl/catalog.php?cat=24 Prosiłbym abyście podali mi od razu linka do tej lufy, którą proponujecie... I jeszcze mogę dodać ze jestem początkujący i to jest moja pierwsza taka broń... Aha coś chyba mam nie tak, ponieważ nie ma w niej tego charakterystycznego pstryknięcia podczas zmiany trybu ognia jest tylko ciche przesuwanie wiecie o co chodzi no i jeszcze mam tylko jeden ten przełącznik bo drugi odpadł brak w nim było tej małej śrubki z tym zewnętrznym gwintem.

Link to post
Share on other sites

Witam

Aha coś chyba mam nie tak, ponieważ nie ma w niej tego charakterystycznego pstryknięcia podczas zmiany trybu ognia jest tylko ciche przesuwanie wiecie o co chodzi no

Bo masz -

tylko jeden ten przełącznik bo drugi odpadł brak w nim było tej małej śrubki z tym zewnętrznym gwintem.
;-)

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hmmm natrafiłem na taki problem: Moje g36 strzela jak chce, po przełączniu na semi nie strzela, ale jak ustawien auto wali, co dziwne po przełaczniu później na semi(z auto) strzela.... o co chodzi? Myślę ,że problem tkwi w stykach ale nie jestem pewien... Czy powie mi ktoś w jakiej kolejności rozbierać g36 by dostac się do styków?? Pozdro!

Edited by yuri629
Link to post
Share on other sites

Pytanie do posiadaczy pełnej kolby/pełnej kolby w wersji snajperskiej.

Czy ktoś z was upchnął tam taką baterie czy może pasuje jedynie ta G&P dedykowana do kolby?

 

do wersjii ca8-2 do kolby nie włazi nic... wystarczy spojrzeć na srednice otworu w nadwyżkowych dystanserach kolby :D

 

problem rzeczywiście... ja mam batke w kieszeni na zewnątrz bo do gripa to se mogę...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...