Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zacięty strzał pojedyńczy, nie podawanie kulek


Recommended Posts

Miałem nadzieję, że pierwszy post jaki tu zamieszczę nie będzie zawierał w sobie od razu prośby o pomoc, niestety jest jak jest. Jestem zieloniutki w temacie asg, nabyłem ostatnio replikę M4A1 firmy Well, model d94s na początek. Wszystko szło w miarę ładnie, testowałem szybkostrzelność strzału seryjnego do momentu aż zjadło wszystkie kulki. Naładowałem ponownie hicapa, podkręciłem i.. nic. Na domiar złego zaciął mi się strzał pojedyńczy nie wiedzieć czemu. Przechyliłem replikę, załadowałem kulkę sam i też nic.

 

Przeszukałem możliwie wszystkie strony, posty i niestety żadnej pomocy nie znalazłem. Czy znalazłby się jakiś magik potrafiący odczarować tą moją pukawkę :/ ?

Link to post
Share on other sites

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem wcześniej. Replika kulkę łapie, ale jej nie wystrzeliwuje choć sam proces strzelania(choć kulka dalej zostaje) brzmi tak samo jak wcześniej(seria). Ze strzelaniem pojedyńczym wygląda podobnie (łapie kulkę), z tym, że dźwięk jest inny, język spustowy zacina się.

Link to post
Share on other sites

czy przy strzelaniu na singlu jest taki głuchy strzał (tłumiony) a pozniej gdy dajesz na auto strzela normalnie ?

sory jak zadam dziwne pytanie ale trudno mi zrozumiec o co dokładnie ci chodzi więc będziemy probować

 

Jeśli chodzi o dźwięk to tak właśnie jest jak powiedziałeś. Strzelać to ona nie strzela bo kulki nie lecą ;)

 

 

To był tylko prezent, jestem świadom tego, że to nie jest najwyższych(ani nawet średnich :D) lotów replika, przymierzam się do kupna cymki. Postaram się uleczyć tą albo jeśli się uda oddać na gwarancję ;) Spokojnie.

Link to post
Share on other sites

jak mowisz ze jest głuchy dźwięk to znaczy ze zapychaja sie kulki w komorze , wypnij maga i przez lufe fyciorem przepcznij , zakrec hopka na zero ( o ile jest regolowany w takim czyms/m4 ) i podepnij maga sprawdz czy strzela.

jasli to nie wina chopka to nic ci wiecej nie doradze poniewaz to plasticzak (jak za 140 zl)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam chciałbym się podłączyć nieco pod temat bo tyczy się to mojej repliki. Kupiłem ją 2 lata temu za cene 800 zł jest to metal i tylko kolbe i łoże na baterie ma z tworztwa. firmy nie mogę podać bo nie mam tej repliki przy sobie a będe wiedział dopiero jutro to edytuję.

 

a jeśli chodzi o problem to strzelał zawsze bez zarzutu. dziś po kilku wystrzałach zaczął połykać kulki i wydawać przytłumiony dźwięk. gdy odpinałem maga kulki wylatywały nawet lufą. czasem z przestrzału leciały trzy kulki tak kilka razy i wracało do normy. jak odpoczeła godzine to znów sie powtarzała sytuacja mam real cap to na 30 kulek 10 wystrzeliłem a reszte połknął i powysypywał. teraz jeszcze jeden obiaw, jak połknął pierwszą kulkę to miał bardziej stłumiony dżwięk ale strzelał na około 3 metry parabolicznym torem jak by miał za małą moc wystrzału, a po czasie połykał i nie strzelał cza było przepchać. mam kupione 2 batki 7,4 V lipo

 

w czym może być problem i jeżeli to wina box'a to jakiego najlepiej zamątować nowego by potrzymał.

Link to post
Share on other sites

Może na dobry początek powiedz jakich kulek używasz. Mi się takie ładne, pomarańczowe zacinały na lufie 7mm... (przeprowadzałem testy! Tylko testy! Przysięgam, nigdy bym tym szitem repliki nie załadował, a tamto to była plastikowa emka za 150 zł {zdobyczna})

Edited by pan kozaq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...