Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

30 kulek i musze podkręcić śrubę silnikową. Piwo w podzięce


Recommended Posts

Hej,

 

Mam problem z Radom Hunterem przerabianym z cymy 0.48 na częściach shs/ guarder (500fps).

 

1. Co 30-100 kulek muszę podkręcić śrubę silnikową inaczej replika nie strzela. Po prostu nie trybi jakby nie dostawał prądu. Kable z tego co widzę się nie grzeją. Podkręcę/ odkręcę śrubę silnikową i działa, trochę denerwujące co 1-2 magi to robić.

 

W replice jest mosfet.

 

Za rozwiązanie problemu stawiam piwko (przelewem na konto). Może i niewiele ale uważam, że to uczciwe. Przelewam pierwszej osobie, która pomoże mi w naprawie... ;D By nie było - chodzi o zwykłe piwo a nie beczkę tudzież drogie egzotyczne piwo za dziesiątki złotych. Zwykły dostępny w sklepach browar.

 

Na AEG się średnio znam, bo głównie springów używam.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Klej to nie pomoże - sprawdzałem na początku, tak samo,

 

Silnik to stock cyma z modelu 0.48.

 

W tygodniu (myślę, że do środy) sprawdzę i napiszę w temacie komu piwo i dlaczego. :icon_razz: no chyba, że dalej będzie problem to gra będzie się toczyć nadal.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

W koszyku silnika, między śrubą silnika a silnikiem, powinna znajdować się stalowa tabletka, o średnicy około 9mm i grubości około 1-1,5mm. Śruba opiera się o tabletkę a dopiero tabletka popycha silnik w tę lub wewtę. Jak znam życie to nie masz tabletki i śruba opiera się o oś silnika a ten kręcąc się, ją wykręca.

 

ps: Lubię Tyskie Klasyczne.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...