Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jungle kupczaki


Recommended Posts

Szukam dla siebie nowych butów i zdecydowałem że będą buty typu "jungle". Przez przypadek dowiedziałem się że nasz rodzimy producent Kupczak wykonuje takie buty, a szperając po sieci udało mi się trafić na stronę Kupczak Products i rzeczywiście jungle sa w ich ofercie. niestety poza tym że są nic o nich nie wiem (poza inf. ze strony producenta). Jak ten but się sprawuje? Nie rozkleja się (będzie dużo moczony i intensywnie użytkowany)? POnadto gdzi emożna te buty kupić i obejrzeć? Ile kosztują?

Tutaj link do strony i do jungli:

 

http://www.vip.home.pl/gallery.php?plik=ya...-czarny&lang=pl

 

Czekam na odp od producenta, ale w miedzyczasie chciałbym usłyszec jakieś niezależne ekspertzy :wink:

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Sam byłem ciekaw, bo planuje kupić buty, wiec napisałem maila, następnego dnia odpowiedź:

 

"Nasza firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej, co za tym idzie nie ma naszych butów zarówno w sklepach jak i hurtowniach. Nasza firma produkuje obuwie dla służb mundurowych, więc z przykrością muszę poinformować Pana, że nie można dokonać zakupu naszego obuwia."

 

Pozdrawiam,

prusak

Link to post
Share on other sites

Ostatnio widzialem na stronie jakiegos sklepu Kupczak Jungle do kupienia, Cena wynosila ok. 420 zl, przedstawiala zdjecie buta od tylu, but byl upackany w blocie. Niestety nie pamietam adresu (strona byla robiona we flashu, miala zielony design). Sklep sprzedawal tez inne duperele - kubki "survivalowe" itd.

Link to post
Share on other sites

Razcej się domyślałem ze tak będzie, ale będe próbował załatwiać przez kogoś z wejściami w woju, tylko zanim sie za to zabiorę dobrze byłoby coś o nich usłyszeć.

Jeśłi cena jest tak wysoka jak mówicie to nie ma sensu, ponieważ grubo poniżej tej ceny można dostać stare amerykańskie jungle oliwki, a jeszcze taniej czarne ze speedlacem. To nie jest jakiś bardzo zaawansowany but żeby az tyle za niego płacić.

Link to post
Share on other sites

Przypuszczam że ten robiony przez Kupczaka jest "wersja rozwojową". Jeśli sie nie myle to w orginale nie stosowano takich materiaów jak np. gore-tex... Poza tym różnice widać na pierwszy rzut oka. Sam nie miałem okazji testować tych butów, ale słyszałem o nich dużo dobrych opini... zaryzykowałbym na nie taki wydatek. Szkoda tylko że nie można ich normalnie nigdzie dostać :?

Link to post
Share on other sites

jungle nie mają gore-texu, a czemu? wystarczy chwile pomyśleć.

Słyszałem, od znajomego co rozmiawiał z Kupczakiem na MSPO, że ich jungle są takie drogie bo używa materiałó wysokiej jakości. jak mu postawili wymóg cenowy jaki muszą mieć jungle dla us army, to koszta produkcji go drożej wynoszą niż wymagana cena finalna buta.

Te jungle można kupić na:

http://www.rainforest-challenge.pl/kolekcja.html

 

bulva, przez wojsko będzie Ci cieżko zdobyc te buty bo WP ich nie używa... Widziałem jedynie jedną parę jngli kupczaka na nogach Bieńka w Iraku.

Link to post
Share on other sites

Dzięki Hubert za link, okazuje się że nie będzie tak trudno sobie załatwić te Kupczaki - mój ojciec jeździ w off-roadzie, do tego mieszkamy w Łodzi, więc jak się pociagnie za języki z pewnością da rade.

Ale wracając do ceny - nadal nie rozumiem co w tym bucie tyle kosztuje, jakby ni patrzeć uszyty jest z tych samych materiałów co amerykańskie, brytyjskie czy inne "jungle" - ze skóry i nylonu/cordury + gumowa podeszwa. Nawet jeśli są to podeszwy vibramowskie to nie oni jedni je kupują, a dobry trekkingowy but na vibramie można kupić dużo taniej (Ecco, Campusy, Bergsony...)

Link to post
Share on other sites

Nie do końca bulvo drogi, modeli opracowanych przez Kupczaków jest ok 40. Włącznie z takimi które mają wkładki przeciwminowe w podeszwie. Jungle/pustynne mają o ile pamiętam w sumie 2 wzory podstawowe i 2 wersje wysokosci - do tego są warianty skórzane (różna skóra), materiałowe i z podwójnej siatki oraz chyba 2 wersje podeszwy.

 

W zeszłym roku dziewczyny na stoisku miały takie pustynniaki w damskiej rozmiarówce. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...