Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jak w temacie , poszukuje repliki pistoletu USP. Przeszukałem forum , trochę jest o replikach usp ale dużo to już tematy stare.

 

Prosze Was o pomoc niejako w wyborze,poszukiwaniu. Będę go wykorzystywał w sumie jako bocznej,

Musi mieć blow-back i najlepiej gdyby był na CO2. Oznaczenia HK są mile widziane ale nie jest to priorytet

 

Elektryki z reguły nie mają blow-backa a bez tego nie chce repliki, więc w sumie niestety odpadają.

Zostają Gazówki

Preferowałbym CO2 bo jakos GG mnie troche zniechęca, nie mam żadnego doświadczenia w ładowaniu magów gazem, poza tym wydaje mi sie ,że kapsułka co2 jest bardziej poręczna niż noszenie sporej butli z gg. ( Przy okazji - ile kulek można orientacyjnie wystrzelić na jednym nabiciu? )

Większość replik pistoletów jest na gg.

 

Wiem ,że zdania na temat wyższości jednego gazu nad drugim są podzielone i był już temat o tym.

 

Budżet to okolice 500 ale można go zmodyfikować jesli replika będzie tego warta.

 

 

Pomóżcie

Link to post
Share on other sites

Co z tego, że tematy są stare? Sprawdziłeś w ogóle, czy repliki z tych tematów są dalej w sprzedaży? Skoro są to chyba jednak tematy można uznać za jak najbardziej aktualne. Zamykam.

 

Kolejny podobny temat zostanie nagrodzony banem. Lenistwa tutaj nie tolerujemy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...