Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G27 [GALAXY]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakupiłem tę replikę dzisiaj doszła do mnie koło 15 przed chwilą skończyłem ładować baterię 5 h ponieważ pojemność batki jest 1100 ,a ładowarka ma 300 więc nie bardzo...

Ogólnie z repliki jestem zadowolony wyglądam i wszystko jak cm.028 Z 12 metrów trafiałem do butelki 1.5 L z hopem na maxa podkręconym (teraz go przestawiłem na minimum) Wiem ,że źle go ustawiłem wiatr sięgał do 14 km/h w porywach plus śnieg. Butelka była wypełniona wodą przebijała na wylot ,ale czasem wgl nie przebiła butelki kulka po prostu się odbijała. Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

Nie wiem czy tylko u mnie tak było ,ale dostałem G27 uszkodzoną... A mianowicie pękniętą

https://imageshack.com/i/1619mij

WIĘC POLECAM OTWIERAJCIE PACZKĘ PRZY KURIERZE I PATRZCIE CZY NIGDZIE NIE JEST REPLIKA USZKODZONA. Ewentualnie zróbcie filmik z rozpakowywania. Czas kłaść się spać i jutro z rana stawać i próbować trafiać z 50 metrów :icon_smile:.

Wariat... 12 metrów. LoL.

Dostałeś kartkę ile ma fps'ów? Moja dziś przyjdzie to coś wiecej powiem...

Link to post
Share on other sites

Wariat... 12 metrów. LoL.

Dostałeś kartkę ile ma fps'ów? Moja dziś przyjdzie to coś wiecej powiem...

 

Ciekawe z ilu Ty byś trafił koło godziny 21 ciemno muszki nie widać i na maksa hopa mieć :D:D.

A no dostałem takową kartkę i piszę na niej ,że prędkość poczzątkowa pocisku wynosi 110 m/s oraz ,że cała waży prawe 3 kg :D.

Napisz czy doszła Ci cała czy też połamany jeden element był.

Link to post
Share on other sites

Tyle osób zakupiło i nadal brak konkretów ;/ czy ktoś mógłby mi powiedzieć następujące rzeczy:

1) jak replika ma się do cm.O28 (jakoś wykonania lepsza/gorsza? ilość elementów plastikowych więcej/tyle samo.

2) jak z zasięgiem repliki? Czy udaje się z repliki trafić w sylwetkę człowieka z odległości 40-45 metrów?

3) jak gearbox? Ufam że jest metalowy ;) Czy znajdzie się jakaś złota rączka która wygrzebie gearbox z repliki i go obfotografuje? (przy okazji zmierzy ile mm mają łożyska)

Wydaję mi się że uszkodzenie repliki było nieszczęśliwym przypadkiem spowodowanym przez pocztę polską ale nie można wykluczyć że jest to replika dużo gorzej wykonana niż cm.O28 (co by tłumaczyło cenę). jeżeli chodzi o ładowarkę i akumulator to w replikach tego typu raczej zawsze jest to do d... więc raczej bym się tym nie przejmował. Czekamy niecierpliwie na KONKRETY i zdjęcia!

 

pozdrawiam posiadaczy Galaxy G27 :-D i życzę im żeby nie żałowali zakupu ;-)

Link to post
Share on other sites

Więc tak, magazynek - jakiś problem jest z nim. Półksiężyc się blokuje i zamiast kulki podawać to on nakręca sprężyna. Na sucho działa, ale tak to replika strzela normalnie. Posiada 365 fps'ów, więc nie jest źle. Ta wajcha od magazynka, plastik - z czego, w cymie chyba jest metal. Magazynek siedzi strasznie sztywno, nie lata jak w cymie. Teraz tak strzelałem, lecz nie widzę jak kulki lecą, więc z torem lotem jutro coś więcej napiszę, gdy widno będzie. Zdjęcia później wrzucę, baterie się od aparatu ładują ;)

 

Jeśli ktoś ma pomysł, dlaczego blokuje się ten pół księżyc, to niech podsunie pomysł. W sumie, jeśli będzie pasowało od cymy, to mi to wisi, bo dam od cymy i po problemie.

Link to post
Share on other sites

a na jakich kuleczkach strzelasz?

trochę mnie odrzuciło, już dzisiaj mam zamawiać pojawiają się pierwsze przyjazdy kuriera i już negatywne opinie, trochę mnie to odrzuciło, więc w takim razie czekam do jutra :icon_smile:

no i mały edit, ile ładowałeś baterię?

Edited by danonek321
Link to post
Share on other sites

A kuleczki PJ 0.23... I tak będę 0.20 używał, szkoda kasy na kulki...

:sciana: :hahaha:

Dlatego właśnie tną Ci się kulki - bo szkoda Ci na nie kasy. Miałem i P&J i Rocketsy i do G&G się nie umywają. Tną się na potęgę.

Edytuj: A 0,2g będą za lekkie.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

:sciana: :hahaha:

Dlatego właśnie tną Ci się kulki - bo szkoda Ci na nie kasy. Miałem i P&J i Rocketsy i do G&G się nie umywają. Tną się na potęgę.

Edytuj: A 0,2g będą za lekkie.

Za lekkie? Nie gramy na dużych terenach ;) Cały mój team prawie gra na 0,20. Jakoś da się grać ;)

Popróbuję z kulkami, zobaczymy ;) W magu cymy, ani razu mi się nie zacięła, albo nie zwróciłem na to uwagi. Zawsze gramy na semi, więc jako takiego dużego problemu nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Na złośc teraz, normalnie podkręca, i oddaje kulki :icon_wink: Może kwestia, wyrobienia się czegoś tam "dotarcia" xD Jak w pompce.

 

edit:

Albo ten mag nie lubi jak ma mało kulek ;) Chodź w młynku ma jeszcze kulki. Cóż, ważne że działa. Martwi mnie tylko jeszcze, ta wajcha od odczepiania maga. Jest tam pin włożony, i może wypaść... Chodź sprężyna trzyma to w kupie, to może wypaść.

Edited by karaluch8
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...