Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G27 [GALAXY]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tak właściwie co wpływa na to że replika jest dobra lub nie. Według mnie każda jest dora i niezawodna jeśli sie jej dobrze używa.No i wałsnie nie rozumiem faktu że jedna jest "lepsza" od innej mimo że parametry obu replik są podobne.

Edited by patro5140
Link to post
Share on other sites

A tak właściwie co wpływa na to że replika jest dobra lub nie. Według mnie każda jest dora i niezawodna jeśli sie jej dobrze używa.

Masz rację, ale tylko pod warunkiem, że niektórych replik nie będzie się w ogóle używać bo bebechy są badziewne. Dodatkowo problemem są wypadki. Jak ktoś się nie cacka tylko biega, rzuca się to zdarzy się wywrócić i przywalić gdzieś repliką, a wtedy te słabsze po prostu pękną albo wygną się.

 

No i wałsnie nie rozumiem faktu że jedna jest "lepsza" od mimo że parametry obu replik są podobne.

Zazwyczaj sklepy publikują tylko wagę i długość repliki, ilość fpsów, pojemność magazynka. Chyba w żadnym sklepie nie spotka się danych dot. celności i zasięgu, a to one przede wszystkim wpływają na "lepszość". Dodatkowo opis korpusu jest zazwyczaj bardzo biedny "replika wykonana ze ABSu i metalu" można przeczytać w opisie większości replik, ale nikt nie pisze jakiej jakości jest ten "metal", a to też wpływa na "lepszość".

Link to post
Share on other sites

Jezu przecież napisał ci że to tak jak cm.028....Bebechy coś w stylu MP5 Galaxy pewnie.....Tak MP5 Galaxy jest dobre.....Tak ma dobre bebechy.....Tak ogólnie to możesz brać jak za tą cenę.Jak tak się będziesz dopytywał i nie słuchał to za chwile minie ci promocja!!!!. Bierz.

 

To odp. na twoje pytania które pewnie byś zadał!

Link to post
Share on other sites

Jezu przecież napisał ci że to tak jak cm.028....Bebechy coś w stylu MP5 Galaxy pewnie.....Tak MP5 Galaxy jest dobre.....Tak ma dobre bebechy.....Tak ogólnie to możesz brać jak za tą cenę.Jak tak się będziesz dopytywał i nie słuchał to za chwile minie ci promocja!!!!. Bierz.

 

To odp. na twoje pytania które pewnie byś zadał!

Pytam bo nie chce kupić gówna, które rozleci sie po pierwszej strzelance.
Link to post
Share on other sites

Jeżeli to jest Cm 028 tylko pod inną nazwą to powinna (ale nikt nie da Ci 100% gwarancji) wytrzymać sporo. Pod trzema warunkami:

1. nie będziesz robił jakiś sporych tuningów,

2. nigdzie nie przywalisz,

3. nie weźmiesz wersji B ani S.

Moja Cymka ma już jakieś 3 czy 4 lata. Oprócz ułamania kolby (standard w wersji B i S) pęka tył body, ale to powód wciskania dekla na siłę - błąd użytkownika (i to chyba poprzedniego właściciela, a nie mój). Tak poza tym to wymieniłem gumkę HU, ale to w każdej replice trzeba co pewien czas robić (a w niektórych i przy zakupie).

Link to post
Share on other sites

Jeśli jest to rebrand CM.028 i jeśli bebechy są takie same jak w MP5K, to na pewno zda egzamin i wytrzyma Ci do chwili gdy podejmiesz decyzję o zmianie na "wyższą półkę".

Pamiętaj o dobrych kulkach G&G 0,25 lub MadBull 0,25!

A co mają kulki do repliki?? Czyżby słabszej jakości niszczyły cały mechanizm??
Link to post
Share on other sites

Dobre kulki oprócz tego, że lecą tam gdzie powinny mają jeszcze jedną zaletę - wylatują z lufy. Kiepskiej jakości kulki potrafią zaciąć się w magazynku, a w skrajnych przypadkach też w lufie. Skoro mowa o rebrandzie Cm 028 to opowiem o moich doświadczeniach z kulkami i magami do tej repliki.

Posiadam stockowy hi-cap i cztery midy - dwa plastikowe (nie znam producenta, oddziedziczone po poprzednim właścicielu) i dwa metalowe midy od Cymy. Jak do tej pory używałem kulek P&J, GF Rockets oraz G&G. PeJoty i Rocketsy potrafiły zacinać się w każdym z wyżej wymienionych magów. Nawet w hi-capie, a niektórzy mówią, że hi-capa można karmić nawet kamieniami... G&G nie cięły się w żadnym. Uważam, że warto dołożyć te 5 czy 10zł do G&G bo mało rzeczy wkurza tak jak "nie trafienie" kolesia z 5 czy 10 metrów - "nie trafienie" bo żaden pocisk nie opuścił lufy.

Link to post
Share on other sites

On ma 7 lat, bo odpowiedzi na jego wszystkie pytania są w tematach dla początkujących. a zamiast go tam odesłać, odkrywacie Amerykę na nowo.

Sory kolego ja nie ma siedmiu lat. O tej replice z galaxy nie ma nic w internecie, dlatego założyłem ten temat. Masz coś jeszcze do powiedzenia??
Link to post
Share on other sites

To go kup i napisz skoro nic o nim nie ma w internecie to znaczy ze mało osób go ma ,co ci mamy wywróżyć??? Kup napisz reckę może się przyda takim jak ty którzy mają 100 pytań na które odp już były,przecież napisano że raczej to rebrand cm.028 więc kupuj nie spodoba się oddaj.Sorki ale do cb inaczej się już pisać nie da.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...