Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki PATROL


Recommended Posts

Pojawiły się na rynku kolejne super kulaski robione na zamówienie porównywalne oczywiście do g&g etc.

 

http://patrol-bbs.com/ - strona tyłka nie urywa, 5 obrazków na krzyż i kontakt, pewnie panowie zaczynają dopiero.

 

http://asg.warszawa.pl/p,patrol-kulki-extreme-precision-0-25g-4000szt,8403.html - tutaj dostępne np. 0,25. Jak widać cena jest minimalnie mniejsza od g&g, warto? Ktoś używał?

 

Ostatnio zauważyłem dziwny wysyp "polskich" super precyzyjnych kulek robionych na zamówienie na rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Taaa.Pojawił się ten producent na alieexpress i chłopaki zwietrzyli interes xD.Jakby były połowę tańsze od G&G może bym się skusił na paczkę na testy...a tak to zostaje przy wyżej wymienionych, bo parę złoty różnicy mi nie robi, a zacinka może kosztować znacznie więcej :-) .

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie wszystkie te nowe kulki ( 595, Dum-dum) pochodzą z tej fabryki http://www.yuanjunbb.com.

 

Użytkownicy sprowadzają karton z chin za $275 i mają biznes ...

 

Bardzo proszę o nie wprowadzanie użytkowników WMASG w błąd. Nasze kulki produkowane są w Tajwanie i mamy wyłączność na ich dystrybucje w Polsce. Testowaliśmy wiele próbek z rożnych fabryk z Chin, Korei, i o ile latały one nie najgorzej to jednak notorycznie się zacinały.

Chiński plastik łatwo odróżnić od tego z którego wykonane są kulki dobrej marki typy 5,95, G&G, Blaster Devil, Bioval, proponuje wziąść z każdej marki próbki i porównać plastik z jakiego są wykonane.

Każda z fabryk używa różnych produktów do wykonania kulek można się o tym przekonać po zapachu, twardości materiału i pęcherzykach.

 

Jeśli nadal nikogo to nie przekonuje proszę kupić kulki każdej marki i porównać, a nie pisać posty wyssane z palca.

 

Pozdrawiam www.bbs595.com

Edited by bbs595
Link to post
Share on other sites

Witam.

Widzę, że atmosfera gęstnieje, a wszyscy szukaja dziury w całym.

Oficjalnie zaprzeczam, kulki Dum-Dum nie pochodzą z fabryki podanej w linku. Tak jak kolega powyżej przeprowadzałem audyt w kilku różnych fabrykach i ręczę za dobrą jakość. Część ludzi kupiło i są zadowoleni, nie spotkałem się z głosami na nie.

 

Proszę, nie wyciągajcie zbyt pochopnych wniosków, bo albo nie macie pojęcia o czym mówicie, albo po prostu wychodzi tutaj typowa polaczkowatość.

W lutym recenzja WMASG. Wszystko powinno być jasne.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcecie być uczciwi to podajcie w której fabryce kulki są wytwarzane, jakoś producenci elektroniki podają skąd pochodzą ich podzespoły. (Nie chce mi się wierzyć że istnieje więcej niż 10 fabryk, kulek na świecie ...)

Po drugie co mam sądzić o tym, że na przestrzeni 6 miesięcy powstały trzy nowe marki kulek, do tego są dostępne w tych samych wago miarach, wnioski są takie że to albo przepakowane kulki z polskiej dystrybucji lub kulki pochodzenia zagranicznego. (Na opakowaniu to można sobie wszytko napisać )

 

Trzeci wniosek jest taki, że skoro sami nie produkujecie swoich kulek to są to albo jakieś wariancje kulek madbull / g&g / guarder, które różnią się tym, że były dłużej/krócej obrabiane czy polerowane, a w takim wypadku szkoda wydawać 5-6 zł tylko po to aby później użerać się z kulkami które nadają się tylko do granatnika ....

Edited by sirdagor
Link to post
Share on other sites

595 widać zna się na rzeczy i profesjonalnie podchodzi do swojej działalności, ich kulki zostały przetestowane przez niezależne źródła - takie podejście do tematu podoba mi się- dlatego właśnie zakupiłem paczuszkę do własnych testów...

 

PATROL reprezentuje typowe polaczkowate jak sam to określił podejście.Przecież musiał chińczykom zapłacić z góry , więc teraz jak już doszedł kontenerek to trzeba szybko cofnąć zainwestowany hajs no nie? Bez testów , bez minimalnej promocji, ale za to z wybitnym podejściem przedstawiciela firmy , który wyzywa na ogólnopolskim portalu Polaków od polaczków...A czym ta polaczkowatość się przejawia? Tym , że chcemy rzetelnej informacji?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...