Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BERYL ze Zbrojowni


Recommended Posts

Nie ma to jak komora zamkowa od 47 :icon_biggrin: Może i jest do Beryla podobny ale to nadal nie on :icon_wink:

bądź co bądź całkiem udana kopia :icon_razz2:

 

Macałem go przez parę minut w zbrojowni. Z zewnątrz części są znakomicie spasowane włącznie z kolbą. Co do awaryjności nie mogę się wypowiedzieć. Napisz do Zbrojowni to ci odpiszą czy magi są kompatybilne.

miałem ak z kolbą od m4 i chodziła nawet lepiej niż w g&p :P

Link to post
Share on other sites

na zbrojowni jest taki oto beryl:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=130&products_id=1475

 

macał ktoś może :icon_razz: ? pasują standardowe magi do ak-74? jak z wykonaniem? a awaryjność? ciekawa alternatywa tym bardziej, że brak pieniążków na tego nowego za ponad 2500zł.

 

Magi pasują, spasowanie dobre, awaryjność jak to w cymie. Zwykły chinol, w dodatku z niższej serii.

 

Lepiej kupić rk06, dać adapter i kolbę od emki, dodać risy, kilka detali i masz lepszą i tańszą replikę.

Link to post
Share on other sites

Co tam jest z beryla?

Magazynek, tłumik płomienia, pociachanie podstawy szczerbinki dremelem, i atrapa selektora.

tak jak pisałem chodzi mi o replikę PRZYPOMINAJĄCĄ beryla, a nie idealną kopię

 

Magi pasują, spasowanie dobre, awaryjność jak to w cymie. Zwykły chinol, w dodatku z niższej serii.

 

Lepiej kupić rk06, dać adapter i kolbę od emki, dodać risy, kilka detali i masz lepszą i tańszą replikę.

miałem już trochę cymek wymieniałem zawsze tylko kable gumkę hu i bezpiecznik a zawsze sprzedawałem bezawaryjne (nie licząc cm. 029s bo bez kolby :icon_mrgreen:) , więc powinno być dobrze, ale dzięki za radę zastanowię się.
Link to post
Share on other sites
miałem już trochę cymek wymieniałem zawsze tylko kable gumkę hu i bezpiecznik a zawsze sprzedawałem bezawaryjne (nie licząc cm. 029s bo bez kolby :icon_mrgreen:) , więc powinno być dobrze, ale dzięki za radę zastanowię się.

Miałeś trochę cymek i chcesz wywalić 1200zł na Cymę 039? Nieźle.

Link to post
Share on other sites

No niestety, po wypuszczeniu Beryla od Aresa, którego nikt nie chce ceny części zrobiły się absurdalne. FB nie sprzedaje części odbiorcom prywatnym na zasadzie "macie się cieszyć naszą repliką, a nie robić własne po kątach". W temacie o Berylku jeden z użytkowników chwalił się swoim koszerem, wydał na niego z 3K.

Link to post
Share on other sites

Dostaniesz odpowiedź, że jest kolba produkowana przez FB specjalnie do replik Aresa, do zakupienia u jednego z dystrybutorów. "Prawdziwej" ostrej nie dostaniesz od nich, po prostu mają bana i już. Niektóre ostre części możesz kupić u autoryzowanych przedstawicieli, ale dzięki temu ceny są zbójeckie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...