Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta ARX 160 Elite Force Umarex [S&T]


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest to komora tylko do tej giwery ale. Mam ten sprzęt od ładnych paru lat i z komora nie ma problemu. Nie potrzeba z nią nic robić. Jest tak prosta i szczelna nie ma po co hej wymieniac A zepsuć nie ma tam się co rurka z dziurami i pierścieniem to wszystko

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Replika jest dla mnie niezbyt dobrze wyważona i przeważa na przód. Szukam sposobu na montaż chwytu taktycznego. Czy ktoś próbował może coś montować na "maskownicy" szyny pod granatnik? Zastanawiam sie nad nawierceniem dziur i przykręceniem chwytu moe.

 

Drugie pytanie: końcówka kolby jest niewygodna i jest umieszczona zbyt wysoko, ktoś ją modyfikował lub wymieniał ?

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Wybaczcie odkopywanie - niedawno zakupiłem beretkę, ze względu na to ze na stocku zasięg nie powalał (w sumie to stockowa gumka nawet po wyczyszczeniu na hopku na maxa nie kręciła kulek) zmieniłem gumkę na zielona gg i springa m120. Zasięg się poprawił, ale ze skupieniem powyżej 40m jest już trochę gorzej, co mnie odrobinę zdziwiło biorąc pod uwagę poprzednie recenzje z tego wątku. Spróbuję jeszcze wyczyścić lufę benzyna ekstrakcyjna, a do tego zastanawiam się nad wywaleniem zielonej gg ze względu na to, że podkręca kulki trochę zbyt mocno i ciężko wyregulować hopa. I tu moje pytanie - jakie gumki siedzą u was? Rozważam przezroczystego guardera w tym momencie.

Edited by denveyz
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
W dniu 11.07.2019 o 23:11, denveyz napisał:

Wybaczcie odkopywanie - niedawno zakupiłem beretkę, ze względu na to ze na stocku zasięg nie powalał (w sumie to stockowa gumka nawet po wyczyszczeniu na hopku na maxa nie kręciła kulek) zmieniłem gumkę na zielona gg i springa m120. Zasięg się poprawił, ale ze skupieniem powyżej 40m jest już trochę gorzej, co mnie odrobinę zdziwiło biorąc pod uwagę poprzednie recenzje z tego wątku. Spróbuję jeszcze wyczyścić lufę benzyna ekstrakcyjna, a do tego zastanawiam się nad wywaleniem zielonej gg ze względu na to, że podkręca kulki trochę zbyt mocno i ciężko wyregulować hopa. I tu moje pytanie - jakie gumki siedzą u was? Rozważam przezroczystego guardera w tym momencie.

Hej generalnie jest w tej replice tak ze wszystkie gumki krca dosc dszybko w tekj replice i trzeba delikatnie ustawiac. ja od kilku lat stosuje w niej sharka czarnego mad bulla i jest oki. mozesz sam tez wyciac mniejszty dystanser z jakiegos abs . bo taki tam jest . taki prostokacik. U mnie to dziala super

 

Link to post
Share on other sites

Założyłem przezroczystego guardera, z zasięgiem dużo lepiej, aczkolwiek wydaje mi się, że przy tej gumce i springu 120 kulki 0,25 śa zbyt lekkie (przy wietrze dość mocno je znosi) - jakich używacie u siebie? Przy tych 400-420 fps jest sens używania 0,28? Poza tym z repliki jestem mega zadowolony, praktycznie w stocku skupienie na dystansie 40-50m super.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...