Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr Aug z CA


Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie jest temat o lufach tylko o AUGu w domyśle pytanie kierowane jestdo użytkowników AUGa, który taka lufę maja wmontowaną lub zamierzali taką montować lub znają kogoś kto taką lufe do AUGa wmontował.

 

Aktigh - nabijać posty można naprawdę z powodzeniem gdzie indziej.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

witam!!

ja zamontowalem lufe precke:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...193993c0e4f8d35

 

hu:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...193993c0e4f8d35

 

gumke:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...193993c0e4f8d35

 

i tlumik jeszcze ale to chyba nie ma znaczenia

a i jeszcze wazna rzecz:

nie ma co zakladac tego wszystkiego jak sie strzela z kulek 0,25 bo leci tak samo jak przed wymiana

aleeeee kulki 030 to juz rewelacja

leci prosto i leci i leci na ponad 70 metrow, ale z okna z 1 pietra, testy z odmierzeniem odleglosci bede robil w sobote to napisze,

ale w takim zestawie jak zrobilem to rewelacja

Link to post
Share on other sites

Ja mam w AUG'u lufe Deep Fire 705mm, 6.04 :)

Wczesniej miałem 509mm, 6.03 SRC i tak czy siak widać róznice!!!!!!! Nie minimalną tylko ogromną!!!

Miałem 370fps i ze szczelniejszą lufą leciało duzo lepiej...teraz mam 490fps przy 509mm ,a z 705mm jest 515fps :) i nie wyobrazam sobie strzelać bez precki!!!

 

Lufa precyzyjna dużo daje!!!! nie wiem kto powiedział ,że MINIMALNIE sie polepsza strzał ???

 

Obojetnie czy masz stock czy upgrade precka dużo daje!!!

Oczywiscie przy 6.03 zwieksza sie ryzyko zaciecia co mnie na SRC NIGDY sie nie zdarzyło!!

 

Do precki polecam zakupić gumkę silikonową ...co dodatkowo uszczelni układ!!!

 

Pozdrawiam!!

Edited by Levy
Link to post
Share on other sites
nie wiem kto powiedział ,że MINIMALNIE sie polepsza strzał ???
Ja. Co prawda ja miałem stockowy TM, ale jednak. Używając kulek 0,2 różnice ledwo dało się wyczuć jej obecność. Owszem, jakaśtam w celności była, ale to naprawdę groszowe sprawy - jako że ma to ponad pół metra tej lufy i tak było piekielnie celnie. Przyrostu zasięgu nie zanotowałem. Jak testy mocowe - nie wiem, nie miałem na czym zmierzyć. Nie zapominajmy jednak, że w pewnym stopniu stock TM jest słabszy mocowo od CA.

 

Lufe miałem 6,04 Systema. Gumka została stock - najwyraźniej cały ten "nieprawdopodobny wzrost mocy" to zasługa hop-up i jego szczelności. Przynajmniej w tej replice.

Miałem 370fps i ze szczelniejszą lufą leciało duzo lepiej..

Zapominasz, że 370fps to jednak nie jest już stock.

 

Jeżeli masz jakąś podkrętkę, możesz się pokusić. Mając replikę prosto z pudełka raczej na nieprawdopodobne efekty nie licz.

Edited by BlazakoV
Link to post
Share on other sites

No własnie o tym napisałem ,że ja widze róznice :) i nie tylko ja widze ,bo i Ci po drugiej stronie lufy tez ;)

 

Jak był stock to widziałem...jak 370fps widziałem i jak 500fps tez widze...

Hmmm...mam 4 lufy, wiec moge spokojnie napisać ,że widać róznice pomiedzy nimi...ale po dość porządnym przestrzelaniu repliki...a nie krótkiej serii :)

1.Stockowa CA

2.SRC 6.03 509mm

3.Systtema 6.04 590mm

4.Deep Fire 6.04 705mm ( ta lufa to jest po prostu poezja )

 

I chodzi mi to ,że lufa + dobra guma :) duzo daje!!!

Przede wszystkim skupienie sie polepsza i zasieg ...co do mocy...to moze 5-10 fps :)

Link to post
Share on other sites

Ja wstawiłem lufę 6.04 i na 0.25 nie dało się wyczuć różnicy. Szkoda kasy.

 

 

no dokladnie precka i kulki 0,25, tez nie widzialem roznicy niz w stockowej

ale przy 0,30 jest jak napisalem i to bez ruszania GB czyli 320 fps a z precka moze 330

 

 

jak widzicie aug jest super :):) nieduze zmiany a jakie rezultaty:):):):):)

Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o magazynku bębenkowym do AUG'a...dostępnym na WGC...

Mieści 1000 kulek...kosztuje jakies 400-500zł na złotówki... :)

Ciekawe jakby to AUG z nim wygladał...:) pepesza....:)

 

Osobiście...średnio wg.mnie by to wszystko razem wygladało :(

Edited by Levy
Link to post
Share on other sites
grawitacja jest nieubłagana

 

Tak jak i autosugestia... 8-)

Ale pewnie chodzi o skupienie.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że w "stockowym" AUG TM wymiana lufy na precyzyjną z Systemy nie dała żadnych zauważalnych rezultatów. Na odległości 20m (raczej standard prowadzenia "ognia w warunkach bojowych" dla "stocków") skupienie było identyczne.

Może w AUGu CA jest inaczej (tylko niby dlaczego?...). Według opinii z forum w "stockowych" eMkach CA preclufa czyni cuda... Jednak mając na imię Tomasz chciałbym kiedyś zobaczyć jakieś konkretne testy pod tym kątem przeprowadzone. Najlepiej na krytej strzelnicy 8-)

 

-

Link to post
Share on other sites

Co do stockowych aegów to się zgodzę, możliwe że nie będzie większych różnic. Ale np. w moim przypadku kiedy miałem sprężynę m100 zamontowaną to musiałem nieco przestawić lunetkę bo kulki przy optymalnym ustawieniu hopa leciały jeszcze ponad krzyż ;). Ustawioną mam lunetkę zazwyczaj na maksymalny zasięg kulek. Piszę to odnośnie wymiany lufy na preckę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.

 

Mam pytanko. Chodzi o to, że zakupiłem lufę prec Guardera 550mm. No i okazało się, że nie przechodzi przez końcówkę gwintu na tłumik płomienia. Jak zainstalować dłuższą niż nominalna lufa w augu? Ktoś ma jakiś pomysł? Widziałem, że ktoś miał chyba 700mm lufę, proszę o pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam pytanko. Chodzi o to, że zakupiłem lufę prec Guardera 550mm. No i okazało się, że nie przechodzi przez końcówkę gwintu na tłumik płomienia. Jak zainstalować dłuższą niż nominalna lufa w augu? Ktoś ma jakiś pomysł? Widziałem, że ktoś miał chyba 700mm lufę, proszę o pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam.

 

 

To ja mieć taką...:)

 

Na końcu lufy zewnętrznej masz taką jakby wypustkę ,którą musisz spiłować...DELIKATNIE..a potem przełożyć lufe precyzyjną ...:) i gra gitara/// :)

Link to post
Share on other sites

czy ktoś wie jaki i czy w ogóle możne podpiąć do tego granatnik??

 

Taki jaki zmiesci sie na szynę 20mm ,która tam bedzie...chodzi o długość...( szyna moze mieć 10,15,20cm ,do niej dobierasz granatnik :) )

Dobry jest Madbull ,bo z M203 ,AUG wygladałby troche cieżko...ale to moje zdanie...

 

:mrgreen:

 

No chyba ,że zakupisz taki jak powyżej ,dedykowany do AUG'a....ale to zbankrutujesz...:)

Edited by Levy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...