Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr Aug z CA


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nic na siłę, też miałem ten problem, aż zajrzałem do "exploded diagram" AUG'a. Aby zdjąć lufę zewnętrzną (metalową) musisz zdjąć przedni chwyt, pod trzepieniem znajduje się śrubka inbusowa 1,5mm, która trzyma tą lufę.

 

btw, to lufa długa, oryginalna CA ma zabezpieczenie przed obracaniem się, a lufa krótka Guardera już tego nie ma, ale nie sprawia to żadnych problemów.

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Myślę o uniwersalności karabinu. Wiem że Steyr jest spory ale podoba mi się wizualnie i od dawna marzę właśnie o nim. G36 ma składaną kolbę więc jest bardziej uniwersalne od Steyra, ale nie przemawia do mnie jego wygląd i inne rzeczy. Więc pytam doświadczonych użytkowników tych modeli o ich własne opinie.

Link to post
Share on other sites

"Lunetka w G36 jest tragiczna." - jeśli bawił się ktoś chinolami i pierwszy raz ją widzi sprawia wrażenie "bajeranckiej" ale to tylko chwila.

 

W aug uważaj tylko by ci nie spadł bo ma parę miejsc, które potrafią narobić problemów. (miejsce łączenia body przy klapce na baterie itp.) I sprawdź od razu jak radzi sobie śrubka trzymająca lufę byś na manewrach nie biegał jak głupi i szukał zagubionej lufy a potem w biegu nie przywiązywał jej sznurowadłem do broni.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem Luneta w A1 nie jest wprawdzie tragiczna ale ani nie daje super zbliżenia dla snajpera (1,5x), ani to nie pomaga z bliska ( a wręcz przeszkadza - to chyba oczywiste).

 

Polecam A2 - ja bym zresztą założył kolimator ale możesz wtedy wkładać co chcesz, dowolne zabawki o dowolnym zbliżeniu.

Link to post
Share on other sites

Zadałeś to samo pytanie w zielonych już dzisiaj!

 

TM

 

Koli nie zamontujesz, możesz najwyżej kupić dwa zespoły lufy - jeden z szyną drugi z lunetą - i wymieniać ale to kosztuje. Albo jeśli już masz z lunetą może ktoś będzie chciał się wymienić (wątpię).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...