Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mb 06B Czy to dobry wybór na początek?


Recommended Posts

Witam,

Zaniedługo zamierzam zacząć zabawe z asg.Bardzo spodobała mi się replika http://redberet.pl/p/64/1152227317/replika-karabinu-snajperskiego-mb06b-z-dwojnogiem-karabiny-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html czytałem że repliki snajperskie za 300zł to syf itp. ale jeżeli narazie zamierzam szczelać się z kumplami którzy mają lub dopiero kupują elektryki za 200 zł to taka snajperka powinna mieć przewage z 30m.Czytałem w opisie tej repliki że istnieje możliwość zwiększenia fps poprzez wykręcenie reduktora , jednak nie wiem czy nie wpłynie to na szybsze zepsucie repliki oraz nie mam pojęcia ile może dodać to fps.Kolejnym moim problemem jest ochrona oczu znalazłem gogle http://redberet.pl/p/109/1152215948/gogle-ochronne-bolle-blast-blapsi-gogle-okulary-gogle-i-maski-wyposazenie-taktyczne-.html niby posiadają klase BT ale czy napewno wystarczą?Dodatkowo chciałbym zapytać czy luneta 4x20 z wiatrówki będzie pasować? i jakich kulek używać?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak jak koledzy wyżej radzą dozbieraj i kup coś lepszego, bo ten cudak nawet jeśli da Ci 10 metrów zasięgu więcej od tanich elektryków to i tak nikogo z niego na takim dystansie nie trafisz a kolega skróci dystans i zanim przeładujesz będzie po zabawie :icon_wink: . Popatrz też po sklepach bo często są promocje na te cymki, http://www.taiwangun.com/cm-037 proszę choćby tutaj mniejszy brat 028 (aczkolwiek nie gorszy, bo ma to samo w środku), lepiej dorzuć te ~100 złotych i sięgnij po niego to będzie lepsza decyzją. A jeśli gogle nie są dla Ciebie wymogiem to sięgnij po te okularki: http://redberet.pl/p...taktyczne-.html są na gumce więc nie mają prawa spaść i zawsze 20 złotych mniej do cymki :icon_wink: .

Edited by Hanzoo
Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy mb z 400fps nie strzeli dalej od np. cm020 który ma 300fps i w dodatku jest bez regulacji hop-up.Nie kupuje napewno nowej cm 028 bo jest nie na moją kieszeń.

 

Od CM020 strzeli dalej nawet rurka plujka. A te 400fps tej nibysnajperki nie pozwoli trafić w nic mniejszego od samochodu ciężarowego z 30m. Nie jesteś ani pierwszym ani ostatnim zielonym zafascynowanym tymi "snajperkami", i pewnie ani pierwszym ani ostatnim co nie posłucha rad. I pewnie twoja replika zasili forumowy komis albo serwis aukcyjny gdzie albo się nie sprzeda albo zwróci może 1/4 włożonej w nią kasy.

 

Jeżeli nie stać cię na cm028 poszukaj którejś ze sprężynowych strzelb. będziesz miał większy fun i większe szanse w rozgrywce niż z tą "snajperką". Modele polecanych replik znajdziesz w Poradniku dla zielonych z tematów przyklejonych tego działu.

 

 

PS żartowałem. Nie polecamy ci tej snajperki bo boimy się zielonych którzy nas z takich replik koszą jak muchy. A potem jest nam głupio że włożyliśmy ciężki szmal w gadzety a tłuką nas ze snajperek za czy stówy :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Będzie to przysłowiowy lukier na kupie. Żeby z tego zrobić coś w miarę porządnego licz się z wydatkiem rzędu 1500 pln (nie licząc repliki i robocizny). Na porządną replikę snajperską licz minimum 2 tysiące.

Sama wymiana tłoka i lufy nic ci nie da, tu trzeba wymienić dosłownie wszystko poza obudową, a dodatkowo musi niestety zrobić ktoś kto się zna na rzeczy żeby dobrze zestroić podzespoły.

Więcej o tuningu snajperskim znajdziesz w działach snajperskim i technicznym. Zalecam uczciwe poczytanie , bo oszczędzi to stresu i tobie i nam.

Link to post
Share on other sites

Ja nie musze mieć najlepszej snajperki ( wkońcu będe się strzelał z replikami za 200zł które może trafią z 30m) chodzi mi tylko o to czy będzie po tuningu strzelala w miare celnie na 60m , jeżeli nie to kupie jakiegoś aega np cm 028.

Link to post
Share on other sites

Dobszz, bo widzę że delikatne aluzje nie docierają.

Nie kupuj dziecko tego gówna bo to tylko wywalanie kasy w błoto. Ile byś nie wydał to i tak gówno będzie. Jeżeli się jednak uparłeś to zajrzyj do komisu i kup używkę bo się da wyjąć za 150-200 złotych.

Jeżeli nie stać cię na cymę 028, kup AGM003 a i tak będziesz miał w kieszeni sporo kasy a zasięg i precyzję lepszą od elektryków kolegów.

Czy dotarło teraz.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to proszę pisz po polsku. Stosując się do wszystkich zaleceń poprawnej polszczyzny.

Po drugie. Wystarczy tylko troszeczkę sobie trudu zadać żeby odnaleźć te dane na forum.

Po trzecie. To są bardzo popularne okularki i nosi je bardzo dużo osób. I nie zawodzą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...