Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Wiem że takich tematów nie powinno się zakładać ale może się tutaj wywiązać ciekawa dyskusja.

Szukam pierwszej repliki - boczniaka którą jak na czas obecny będę męczył w domu żeby ogarnać co i jak.

Jeśli ktoś ma propozycje to proszę napisać.

Moje małe wymagania co i jak:

Szukam pistoletu, który będzie wykonany z metalu (powiedzmy że znal to też metal nadający się na pierwsze starcie). Dlaczego nie chce ABS'u - obawiam się że połamie mi się w dłoniach.

Dobrze by było gdyby miał swoją wagę.

Blow-back ;P

Jeśli miałby wyrzut łusek było by idealnie (jak do tej pory znalazłem tylko cz75 ale z abs)

FPS - obojętne bo raczej go na strzelanki nie będę brał

i nie chce wiatrówki bo to nie to samo

cena no powiedzmy do 500-600zł

Co do tego czego to ma być replika pozostawiam wam :P

Link to post
Share on other sites

Słuchaj dalej człowieka który nie ma nawet podstawowej wiedzy w temacie... Nie wiem wśród jakiego gówna się on obraca ale ciężko o GBB ze znalowym zamkiem, musi to być naprawdę mocno budżetowy badziew. Mało jest broni krótkiej wykonanej w całości z metalu, witamy w XXI wieku... Od dawien dawna tnie się koszty robiąc nieistotne elemety z drewna, od kilkudziesięciu lat z tworzywa, więc jeśli pragniesz metalu to szukaj wśród drugowojennych pokrak lub jeszcze starszych.

Link to post
Share on other sites

Czysto metalowych nie. Nie gustuję w zabytkach. Z współczesnych, glock APSa. Kupiłem ostatnio, CO2 podrzuca replikę w łapie, nie to co gejowy green gas. Sam klocek wykonany solidnie i estetycznie. Nigdzie gazu nie puszcza, ani się nie zacina. Dodatkowo ma wielgachny zasięg jak na pistolet, dużo większy od WE, z którym porównywałem i niewiele mniejszy od mojej mocno przerobionej mp5.

Z wad to jak na razie choojowe stockowe smarowanie, zamek nie chciał zeskoczyć. 15 minut pracy ze szmatką i olejkiem i jest git.

Link to post
Share on other sites

To ja wam szczęścia życzę w poszukiwaniu Glocka full metal :icon_mrgreen:

Swacie poszukaj w komisie gościu sprzedaje Glocka firmy Meister. Naprawdę solidna replika (choć łusek nie wyrzuca) z porządnie wykonanym metalowym zamkiem, z korpusem wykonanym z porządnego ABSu. A ten system wyrzucanych łusek (zwany dalej shell eyecting) to tylko sposób na wyciąganie kasy ( bo w jakiejkolwiek akcji dynamicznej to albo na luskę ktoś wlezie i zgniecie albo się pogubią).

PS Ta CZ75 to mimo plastikowego zamka porządna replika.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...