Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam zamawiam shotguna long 003 AGM z taiwana ( miałem dawniej takiego ale zapsuł się z mojej winy ) i mam pytanie ( szukalem na forum ale nie znalazłem ) czy jak mi przyjdzie shotgun to moge zacząć nim strzelać czy lepiej żebym nasmarować i jak przeładowywuje to normalnie trzymać czy w dół i jeszcze jedno co to jest ta gwarancja rozruchowa ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli spust Ci się nie będzie zacinał to nic nie smaruj. Jeśli spust się będzie zacinał to w otwór w którym porusza się język spustowy wpuść jakiś olej czy smar (ja stosowałem nawet olej kuchenny).

Przeładowywać możesz normalnie, ale ostatnie dwie czy trzy kulki z magazynka nie dochodzą i żeby weszły do repliki trzeba przeładowywać trzymając replikę do góry nogami. Ważne jest byś naciskał spust tylko gdy rączka przeładowania jest najbliżej końca lufy jak się da. Inaczej istnieje zwiększone ryzyko urwania zaczepu cylindra.

Link to post
Share on other sites

przyszły shotguna 2 dni temu i wszystko dobrze tylko mojemu koledze jak strzela to za pierwszym razem dobrze strzeli a za drugim pobiera 2 kulki i wogule nie strzeli, mi sie wydaje ze kulka w środku jest bo słychać ale nie wiem :D miał ktoś taki problem ? :D

Link to post
Share on other sites

A zadałeś sobie choć trochę trudu w przeczytaniu tematu dotyczącego tej repliki? Kulki wpadające do środka do bardzo powszechna przypadłość tych strzelb. W temacie są poradniki jak rozebrać i jak zmodyfikować słupek żeby nie wpuszczał kulek.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...