Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

A&K TWM4 vs m4 we katana


Recommended Posts

Witam.

 

Jako ze przymierzam się do nowej repliki m4a1 (do 2000zł) to prosilbym o pomoc bo to ma być replika już na dluuuuugo...

No wiec szukałem repliki z GB v2 ale przypadkiem znalazłem 2 fajne giwery w których moge sobie szybko zmieniac FPS. Jednak ze te repliki są dość nowe na rynku to szukam informacji na ich temat.

 

Jesli bym wybrał M4 WE katana to napewno dokupilbym ASCU gen+3 i mocny silnik np. TORNADO ,komore King Arms i jakas precke 6.01 . Co powinno dac taki efekt :

na lipo 11,1V ( i tak strzelam w 90% na SEMI)

 

 

No i A&K TWM4 fajny bajer ale dużo osob pisze wiele zlych postów na ich temat co troche mnie odpycha od niej. Że pada elektryka szybko , co 25tys. kulek juz lepiej wymienic szczotki na silniku , zacinajace sie magi (ktore trzeba czyścić co strzelanke..) cos jeszcze o cylindrach pisali ale już nie pamietam.

 

Który z tych modeli jest mniej awaryjny??? Bo jesli chodzi o zasieg kulki tych replik to nie powinno byc wielkiej roznicy chyba.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tez ostrze sobie zęby na katane i opinii, które tu tez sie przewijają, wiadomo, że tłok jest marny. Na szczęście można kupić tłok shs do ptw z metalową szczęką. Zębatki można zastosować ze zwykłych aeg standardu TM, tylko usunąć trzeba dodatkowe zęby, analogicznie do oryginalnej zębatki tłokowej.

 

łatwy i w miare tani dostep do części zamiennych jest wg mnie na plus dla katany.

Ale to jest tylko moja opinia,do której doszedłem, mając taki sam dylemat jak autor wątku.

Edited by dik89
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...