Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms czy G&G ?


Recommended Posts

Witam

ma początek jeśli był już taki temat to przepraszam, przejrzałem na szybko i nie znalazłem.

 

Po latach przerwy chcę wrócić do ASG, ale już nie jestem w temacie, kolega mi polecił Specna Armsy, a sam spojrzałem na G&G. Powoli przymierzam się do kupienia repliki i zastanawiam się między Specna Arms a G&G.

Jeśli chodzi o SA to chcę tą M16 http://gunfire.pl/pr...rms-SA-B07.html, a jeśli o G&G to myślę nad tym http://gunfire.pl/pr...6-Raider-L.html, ewentualnie w kolorze tan. Teraz pozostałe kwestie.

SA jest z metalu G&G plastik, osobiście bliskie mi są bardziej M16 niż M4, ale myślę że byłbym w stanie to znieść ;D, jeśli polecilibyście G&G to jeszcze jakbym mógł Was wykorzystać i podalibyście baterię tak, żeby wszystko było ok. Metal body mogę sobie "odpicować" papierem ściernym :D M16 chciałem w późniejszym czasie przerobić na snajperkę.

 

Jeśli ktoś mógłby i chciałby mi pomóc byłbym wdzięczny

Z góry dzięki i pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Wybór dosyć mało komfortowy, stockowe g&g strzela bardzo fajnie. Jeśli masz zamiar trochę podłubać to warto wziąć Specne ze względu na metalowe body, no i to M16 :D. Natomiast jeśli chcesz wyjąć giwere z pudełka i strzelać to g&g jest lepszym rozwiązaniem. Taka moja opinia.

Link to post
Share on other sites

No właśnie planuję w późniejszym czasie tak jak pisałem przerobić ją na snajperkę. Tylko zastanawia mnie czy GB wytrzyma bo czytałem na forum, że przy M140 nie wytrzyma. No chyba, żeby jej aż tak mocno nie przerabiać.

Dzięki za porady, czekam na więcej :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Snajperka to plan na dalszy dystans, tzn za jakiś czas bym chciał, przy czym chciałbym jednocześnie, żebym mógł zależnie od gry zmieniać między normalną M16 i właśnie snajperką poprzez wymianę sprężyny i przyrządów celowniczych.

Link to post
Share on other sites

Przy Specnie zapomnij o wymianie sprężyny w polu. Na twoim miejscu rozłożyłbym plany na dwie repliki bo prócz sprężyny dochodzi jeszcze zmiana lufy i dyszy przy migracjach szturm a pseudo-snajper.

Najlepiej kup bardziej polecaną replikę w jej obecnym przeznaczeniu, a jak nabierzesz doświadczenia to zastanawiaj się co robić na zywym organizmie.

Link to post
Share on other sites

IMO z żadnej nie zrobisz snajperki.

 

Kup G&G TYLKO jeżeli nie przeszkadza Ci plastik i będziesz na nią uważał ORAZ nie planujesz nic dłubać.

 

Co do Specny o ile się orientuję to zrobienie z tego snajpy wyjdzie potężnie drogo, M140 ona nie zniesie.

Natomiast co do wymieniania sprężyny w domu przed strzelanką: snajpka to w 99% poskładanie, a poskładanie eMki to w 99% szczelność dysza-komora.

 

Rozkładając i wyjmując gearbox co strzelankę IMO rujnujesz szanse na szczelność, a co za tym idzie i na celność, powtarzalność, skupienie i żywotność GB ze względu na możliwe nieszczelności.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...