Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 18 MOD1 [G&G]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja mam od stycznia. Przez te pół roku nie miałem z nią problemów. Tworzywo z którego jest zrobiona jest naprawdę dobrej jakości. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest wytrzymalsze od chińskiego ZnAlu przez fakt że tworzywo jest bardziej elastyczne od metalu. Nie ma żadnych luzów wszystko jest ładnie spasowane, denerwować mogą małe nadlewki w okolicach chwytu pistoletowego są bardzo ostre przez co bez rękawiczek można odczuwać dyskomfort w trakcie używania repliki. Z racji że jest wykonana z kompozytu nie waży dużo. Można to potraktować jako wadę lub zaletę. Mi osobiście odpowiada, przy długich rozgrywkach ramiona tak nie ciążą. W kolbie jest mało miejsca przez co po włożeniu baterii możliwe jest wysunięcie kolby tylko w pozycji środkowej i najdalej wysuniętej. Fajną sprawą jest "wąs" dzięki któremu można opróżnić magazynek do ostatniej kulki. Magazynek w pudełku z repliką to midcap na 120 BB do karabinu podchodzą również magazynki cymy. Reasumując, dobre bebechy spakowane w przyzwoitej skorupie za przystępną cenę (swój egzempalrz udało mi się kupić za 651PLN w trakcie obniżki cen na GF). Polecam !

Edited by supersix
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Witam,

 

odkopię lekko ten temat.

 

Czy wciągu tych paru miesięcy widział/posiada-ł/ma zamiar kupić ktoś ową replikę?

 

Narazie jestem w gipsie i po wypadku, ale jak wyzdrowieje, myślę, że zdecyduję się na jej zakup.

Oglądałem dużo recenzji na utube i amerykanie chwalą sobie ten produkt, chciałbym wiedzieć jakie jest wasze zdanie?

 

Jeśli jednak będę szybszy niż wasza odpowiedź, napewno wypowiem się w tym temacie.

 

~~CHyLeK

Link to post
Share on other sites

Dziś właśnie miałem ową replikę w rękach. Słowo plastik w tym znaczeniu ma zupełnie inne pojęcie. Czułem jakbym trzymał jakiś lekki metal. Bez wątpienia będzie to mój zakup!

 

Jak już kupię dodam coś więcej od siebie.

 

~~CHyLeK

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja jestem ultra zachwycony, jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie.

W stocku masz niezłe cacko i dobrą bazę pod tuning: sprężyna, precka i jest nieźle, jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś napisz mi PW.

 

Co do specny, ładnie wygląda, ale w środku to nadal chińczyk.

Jeśli miałbym ci doradzić podczas zakupu między: G&G a Specną, weź G&G.

Miałem ten sam wybór i nie żałuję, co więcej, planuję już zakup kolejnego zaraz po MP7 TM.

 

~~CHyLeK

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Swoją drogą ciekawe jak mblock współpracowałby z polimerowym korpusem, wydaje mi się że rezulataty mogłyby być całkiem zadowalające. Z tego co zobaczyłem na filmikach z chronowania replika ma około 440fps w stocku, może ktoś to potwierdzić?

Edited by lukasb13
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ooo i jak wrażenia? Co zmieniałeś i jakie osiągi uzyskałeś?

 

Moim głównym zamierzeniem była niezawodność. Wszystko zostało poskładane przez Lukirę :)

 

Opis z mojego profilu:

-Kolimator Aimpoint T1

-Muszka i szczerbinka Mbus Magpul ( made in china :P )

-Uchwyt zawieszenia RIS Element

-Dysza uszczelniona Deep Fire

-Głowica tłoka JG

-Sprężyna SP100 Guarder

-Prowadnica łożyskowana Element

-Opóźniacz popychacza SHS

-Silnika G&P M120

-Kable niskooporowe z mosfetem

-Lufa Madbull 300mm

-Gumka HU G&G

-Mblock

 

ROF (Redox 7,4V 20C): 17k/s

FPS:380

 

Zasięg ok 60m. Cel osiągnąłem :)

 

3a061e14f1e2.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dawno się zapowiadałem. Więc teraz na mnie kolej.

 

Mam moje CM18 już od Marca 2015 i nadal śmiga bezproblemowo.

Jest to kompletny stock, bateria LiPo 11.1V, jedynie kosmetycznie było zmieniane, czeka ją jeszcze malowanie i może później jakiś tuning głębszy.

 

Przeorała ona już dobre 4kg kulek 0.25 G&G i nadal jest tak jak było, zasięg jest zadawalający, szacuję jakieś: 55m w stocku (nigdy nie miałem okazji mierzyć).

 

Przy zakupie miała 415 FPS obecnie 410.

 

 

xq9gIbc.jpg

 

~~

Chylek

Link to post
Share on other sites

W polskich sklepach jest coś ten model trudno dostępny. Głównie są to modele GR16, CM16. Zostało ci tylko Allegro, lecz nie ma się co martwić, gdyż vip1977 ma kilka sztuk na sprzedaż

Link do aukcji:

 

 

A tutaj masz o nim opinie:

 

 

 

Sam się zastanawiałem nad kupnem tej repliki, lecz nie mogę się zdecydować eMka czy kałaszek od ForceCore.

Edited by malkavian
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...