Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń Boczna (lub 2 broń) dla PRAWDZIWEGO snajpera


Recommended Posts

Witam z góry mówie ze nie jestem kolesiem który ma snajpe za 400zł.

 

Obecnie moja replika to aw.308 od "asg" ja kto woli warrior lub well l96. Z tuningiem za ok. 1400zł, 680-700fps. Ale nie o tym będe mówił mam m1911g od wella na green gas ale po kilku strzelankach uważam ze przydało by mi sie jakies "auto" ale nie pistolet maszynowy a coś długiego myślałem nad jednym ze steyr aug http://www.taiwangun.com/ku9xx-typhon-camo-pattern-aps

 

ale nie wiem czy bd nadal mobilny. moja snajperka waży prawie 6kg mam ghille suit i kilka drobiazgów, pytanie do was czy ktos z was najlepiej snajperów ma bron długą w okolicach 3,5kg i czy da sie biegac z tym na plecach

 

 

Nie wiedziałem do jakiego działu dac czy "co na poczatek" itd ale zdecydowałem sie na ten bo bardziej dotyczy Strzelca Wyborowego

Edited by Persival
Link to post
Share on other sites

Najlepiej mp5k cymy lub galaxy (będzie lżejsze bo plastik). Z mp7 i scorpionem będzie gorzej - są to aepy i mają małe możliwości usprawniania gearboxa, w przeciwieństwie do v3 w mp5k. O dodatkowym karabinie szturmowym na plecach zapomnij - będzie to duży ciężar i strasznie zmniejszy Twoją manewrowość i mobilność.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli replika jest Ci potrzebna na krótki dystans to najlepszym wyborem będzie krótka replika, np. MP5K, Scorpion, MP7.

 

tak,tak tylko ze za pm nie przepadam pytanie bardziej czy nie bd mi bardzo przeszkadzał ten Aug powyżej

 

Najlepiej mp5k cymy lub galaxy (będzie lżejsze bo plastik). Z mp7 i scorpionem będzie gorzej - są to aepy i mają małe możliwości usprawniania gearboxa, w przeciwieństwie do v3 w mp5k. O dodatkowym karabinie szturmowym na plecach zapomnij - będzie to duży ciężar i strasznie zmniejszy Twoją manewrowość i mobilność.

 

ok sory napisałeś jak ja zaczełem pisać dzieki za info, biegałes kiedys z 2 replami długimi na plecach?

Link to post
Share on other sites

Ale co ja się znam. Jesteś dupa, nie PRAWDZIWY snajper :P. PRAWDZIWY snajper to potrzebuje spottera i niewielkiego pistoletu z pojemnym magazynkiem w razie nieszczęścia.

 

Na poważniej, weź MP5 od Galaxy, skoro pistolet to dla Ciebie za mało.

 

Ja biegałem z dwoma karabinami i dalej zamierzam z nimi biegać. Konkretniej - SL-8 oraz AK74 utaktyczniony. Póki co kałasz na plecach sztywno siedzi ale planuję go przenieść na bok, na razie jest mordęga ze zmianą broni. Później będę kombinował, żeby móc go usztywnić pasem jakoś, coby nie latał jak głupi. Waga nie jest absolutnie żadnym problemem.

Link to post
Share on other sites

Pominę, że jest odpowiedni temat do takiej dywagacji.

Dla strzelca wyborowego pistolet plus broń główna wystarczy.

Dla snajpera albo broń krótka/mały pistolet maszynowy i broń główna lub karabin wyborowy/snajperski na plecach i działasz z główną repliką w rękach nie wiem jakiś ak, m4 czy co tam chcesz.

Link to post
Share on other sites

Skoro jesteś prawdziwym snajperem to zainwestuj w plecak snajperski. Wtedy będziesz mógł sobie latać z karabinkiem bez problemu w trakcie wielu godzi przemieszczania się na pozycję strzelecką. Gdy już tam dotrzesz wtedy wyjmiesz karabin, rozłożysz matę strzelecką i po problemie :icon_lol: Ale jeśli jesteś po prostu strzelcem wyborowym przebranym za snajpera i wraz z kolegami latasz po niedzielnym polu walki to zainwestuj w pistolet maszynowy i nie wydziwiaj.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...