Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jestem nowy na forum i chce zakupić Colt'a M1911 od WE. Lecz znam mało osób które się bardzo znają więc czy ten pistolet jest dobry. Siedzałem troche na różnych forach i troche sie poradziłęm kolegów i mówili ,że dobry na początek. Pistolet ma Blow Back, ok 300 FPS, Green Gas zręcztą dam link. Tylko taka rzecz pistolet kosztuje 400zł ,więc nie chcę kupić czygoś słabego. Jeżeli ktoś miałby coś lepszego niech śle linka. Proszę o pomoc. Z góry dziekuje :icon_smile:

To jest link

http://www.taniemilitaria.pl/colt-m1911-ver-ggb0317tm-blow-back-p-208.html

Link to post
Share on other sites

Napewno bo ja jestem nowy i czytałem tu na forum o pistoletach ok 400 zł był poradnik. No i tam nic o nim nie było o nim tylko o Glocku 18 do którego się również przymierzałem. Mam prośbe jeśli ktoś ma lepszą lub tańczą proszę dać linka lecz gdy uznacie ,że jest dobra to nie trzeba.

Z góry dzięki ThugLife

 

Świetna klamka! Nie ma nic lepszego na rynku - strzela nawet bez gazu! Zupełna nowość, dlatego nic o niej nie ma na forum!

Jesteś pewien bo mam mętlik w głowie xD

Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz brać, mam go już 3 miesiące, zużyłem 2 butle gazu (w piwnicy głównie) i nic sie nie stalo.

Faktycznie kupa czasu, aby sprawdzić jego awaryjność.

WE - odpadająca farba, pękające metalowe zamki. Sam zdecyduj.

Link to post
Share on other sites

Czytałem ten poradnik dla początkujących na forum i tam było napisane co brac ok 400zł - repliki WE wszystki nie było wyszególnień.

Mi tam sie podoba ale tu nie chodzi według mnie o wygląd tylko o awarykność i osiągi ,a takto to mnie bardzo reszta nie rusza ;D No może jeszcze złużycie gazu bo to jest równie ważne.Jeszcze takie pytanie czy lepiej kupić tego Colt'a czy może Glock'a 18 bo nwm.

Z góry dzięki ThugLife

Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz brać, mam go już 3 miesiące, zużyłem 2 butle gazu (w piwnicy głównie) i nic sie nie stalo.

 

Za kolejne 3 miesiące temat na forum: "Pomocy, kupiłem colta cud miód malina i nie strzela!" :F. Sprzedaj go, póki działa komuś kogo nie lubisz i kup kjw, a nawet army :P.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...