Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Sentry (Magpul Type) [G&P]


Recommended Posts

Witam serdecznie. Ostatnio przymierzam się do kupna nowej repliki i mam lekki dylemat między mocą a wyglądem zewnętrznym. Urzekają mnie zarówno układy Hop Up i GB drugiej generacji KWA, jak i wygląd replik G&P. Zastanawiam się czy jakiś magik (oczywiście profesjonalista) byłby w stanie dopasować GB i HU KWA z tej repliki:

 

http://taktyczny.com...d1-kwa-usa.html

 

Do całej struktury zewnętrznej (wliczając krótką lufę) tej repliki:

 

http://www.asgshop.p...ukt.php?id=3908

 

Chciałbym uzyskać jakieś 520-540 FPS (po ubiciu się sprężynki) i pewnie będzie trzeba montować coś mocnego (spring M140?), a obawiam się, że szkielet GB G&P by tego mógł nie ogarnąć. Czy ktoś miał może podobne plany, realizował je i wie czy GB i HU KWA pasuje do repliki przeze mnie podanej?

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Link to post
Share on other sites

GB da radę dopasować, będzie konieczne piłowanie górnego body ale wejdzie. Dwudzielnej komory HU do G&P nie założysz, więc albo zostaw stockową( która jest niezła ) albo celuj w CNC. Zamiast szkieletu KWA też lepiej wrzucić jakiś szkielecik CNC. Po pierwsze wchodzi bez modyfikacji a po drugie są mocniejsze.

Link to post
Share on other sites

Szkielet CNC wchodzi bez modyfikacji ? Zakładam że nawet na oczy takiego nie widziałeś . Szkielet Cnc wymaga dużo czasu i chęci aby do niego dopasować części .

 

 

Kwa nie jest najlepszym szkieletem na rynku . Nie zapominaj że to jest cały czas znal'owy szkielet .

Edited by musashi
Link to post
Share on other sites

Możecie dać link do szkieletu GB alu CNC, który by pasował do korpusu M4 G&P bez szlifowania? Wiem, że nieco tego jest: Core, SHS, JBU... Podejrzewam jednak, że nie każdy będzie pasował. Czekam na dalsze wypowiedzi i dziękuję za te które już napisaliście.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...