Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna do AK


Recommended Posts

Witam mam pewne pytanie. Czy moglibyście mi państwo powiedzieć jaka lufa precyzyjna była by najlepszym rozwiązaniem do karabinu JG513mg (replika ak 47 firmy jg), gdyż już raz pomyliłem się z wielkością akumulatora i nie chcę po raz kolejny popełnić błędu tego typu.

Link to post
Share on other sites

A to czasem nie będzie Cymka 028 tylko w pudełku z logiem JG? Jeśli tak to ww. tuning się nie opłaca.

Ja w mojej Cm 028 przeprowadziłem następujący tuning:

- zmiana gumy na silikonowego Guardera,

- teflon-fix,

- usztywnienie taśmą teflonową lufy wewnętrznej,

- usztywnienie przodu repliki z tyłem (korpusem) za pomocą taśmy klejącej.

Dodatkowo włożyłem LiPo 7,4v, ale pomijając LiPo wydałem jakieś 50zł (z przesyłką), a osiągi (celność głównie) się poprawiły. Co prawda nie przeprowadzałem testów, ale na oko widać, że jest lepiej. Wiem, że pomiar "na oko" jest mało wiarygodny, ale ja jestem z tych, którym zawsze coś w replice nie pasuje, a repliki innych zawsze strzelają lepiej. Więc gdy widzę, że moja Cymka strzela lepiej to tak jest.

Link to post
Share on other sites

Żadna. Pakowanie lufy precyzyjnej do kałasza JG mija się z celem. Po prostu przerost formy nad treścią.

Tak samo jak każde "tuningi" poza tym o czym pisze Mac (no ja mym się ograniczyła ze zużyciem taśmy klejącej ;D )

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie. co może się stać z tym karabinem jeżeli podłącze do niego baterię 9.6 V (stockowa to 8.4) i czy mogę tą baterię ładować zwykłą ładowarką do 8.4 czy trzeba kupić nową

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...