Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darnock

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 1. Jakoś tak się złożyło, że po tym jak dostałem wymieniony mosfet z kablami bez przebitki, to sobie leżał i leżał. Aż dziś go w końcu zlutowałem i niestety po podłączeniu batki replika strzela na auto = skopany mosfet. Może mam pecha, ale nie mam na razie miłych wspomnień ze sklepem. Zobaczymy jak sprawa się rozwinie.
 2. Standardowo lufa w kałachu ma 455mm. Jak chcesz się upewnić to zawsze możesz wyjąć i zmierzyć :).
 3. Z jednej strony mil-tec, z drugiej kevlar. Macał kto to? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3012 Szukam rękawiczek charakteryzujących się dobrym czuciem, całosezonowych asg tj. wiosna-lato-jesień do lasu. Takie co by mi dłonie basenu w środku latem nie robiły a i przy 5 stopniach paluchy mi nie odmarzły. Do tej pory biegam w zwykłych skórzanych BW, katowane na linach i wciąż mają się dobrze. Ale czas na coś bardziej taktycznego :).
 4. Który pas podejdzie bardziej pod RATSa? Oporządzeniowy czy standardowy?
 5. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, po stemplach pocztowych mogę powiedzieć, że pełen profesjonalizm. Jednak jeśli o produkt, to nie do końca. Pomijając mały fakt, że z mosfetem nie dostałem, instrukcji montażu, która w zestawie powinna być. To czymś przynajmniej dziwnym, jeśli nie dramatem jest fakt, że nowe świeżutkie kable mają przebitkę. Niby nie dużo, ale kupując nowe kable oczekuję od nich nienagannego stanu, zwłaszcza że nigdzie nie były upychane i nie miały gdzie nabyć przebitki. Na razie nie hejtuje, informuję. Może nawet będę chwalił, nie wiem. Zobaczę jak sprawa się r
 6. Od wprowadzenia na rynek minął spory kawałek czasu. Użytkownicy chętni do podzielenia się opiniami i wrażeniami, względnie porównaniami do DF, Systemy czy Guardera?
 7. Podbijam, sam jestem przed wyborem nakolanników, klasyczne ALTY czy może tak wychwalane na stronach skelpowych MFH?
 8. Gdzie teraz latają tomkowe Eotechy? Na alledrogo nie widzę.
 9. Darnock

  Beryl

  Sop-Pel, jak się uporałeś z chwytem pistoletowym? Wydziubałeś w chwycie miejsce na silnik?
 10. Darnock

  Beryl

  No to teraz pora pochwalić się moim Berylem Commando :) http://w309.wrzuta.pl/obraz/9dAhMxaR2aR/dsc00002 http://w309.wrzuta.pl/obraz/3jeXXgmEZ2N/dsc00003 http://w309.wrzuta.pl/obraz/3uP5kOgLKDf/dsc00001
 11. A jak z Low-Capami STARa do ak-74 na 70 kulek? Słyszałem, że w Classic'ach łamią się pazury. W STARach ten problem nadal występuje?
 12. Pytanie natury czysto technicznej. Czy replika ta jest w standardzie Marui czy VFC? Body jest z giętej blachy?! :)
 13. Jak najbardziej, tylko powiedz jak :)
 14. Hmmm... problem znikł. Odłożyłem guna na 15 minut(obiad :) ) Załadowałem magazynek do pełna pogroziłem replice, że jak nie zacznie strzelać to skończy w skupie złomu i kulki zaczęły lecieć jak szalone. Po Hi-capie powtarzalnośc strzałów i tor lotu kulki exilencio.
 15. Otóż po zamątowaniu nowej gumki HU Madbull 60RH(te czerwone) i luify Madbull, pomijam, że nie wchodzi na lufe o ring. Wsadzam maga, replika wypluwa 2 kulki jak na -3 HU i dalej nic. Zaglądam do komory siedza kulki, strzelam, kulki wypadaja z komory, zakładam maga, znów pluje i dalej nie strzela. HELP
×
×
 • Create New...