Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A4 [G&P/Custom Made]


Recommended Posts

Chyba zdecyduję się na te: http://taktyczny.com...al-classic.html

 

Są jeszcze ceramiczne, ale 150 zł na łożyska to duuużo :icon_wink: Choć biorąc pod uwagę to, że kosztują 2 razy więcej, a według danych posiadają 100-krotną żywotność stalowych + inne plusy, to taka inwestycja miałaby sens, ale czy warto?

Edited by Marnus
Link to post
Share on other sites

Przechodzimy do finału i tu pytanie do mniej lub bardziej doświadczonych serwisantów.

Czy poradzę sobie z podkładkowaniem (bo nigdy wcześniej tego nie robiłem), czytając i oglądając filmy instruktażowe? (coś już tam wiem) Bo rozumiem, że trzeba będzie je wykonać 'od nowa' po wymianie łożysk. Kilka GB V.2 już złożyłem. Dwóch lewych rąk nie mam, ale chciałbym zrobić to idealnie, ale najlepiej samemu. Lubię wiedzieć, co mam w środku :icon_wink:

Edited by Marnus
Link to post
Share on other sites

Jeśli sam chcesz podkładkować, to najważniejsze abyś się nie śpieszył, sprawdzał wszystko kilka razy i najważniejsze, mnóstwo cierpliwości i ogrom podkładek od 0,1;0,15;0,2;0,3;0,5 :)

Podkładkowanie nie jest trudne, jeśli załapiesz o co chodzi to będzie to dla Ciebie jak kichnięcie, apsik i już spodkładkowane.

Link to post
Share on other sites

Chcę to zrobić sam, bo tylko poprzez praktykę mogę się tego nauczyć. Dodatkowo, czyją replikę dopieszczę najdokładniej jak potrafię, jak nie swoją :icon_biggrin: Po przeszukaniu Youtube'a mam taki film, który dużo mi uświadomił:

Bez pośpiechu, wszystko sprawdzane po kilka razy i dobrze pokazane. Teraz jestem w stanie się tego podjąć :icon_wink:

Edited by Marnus
Link to post
Share on other sites

Będę rzeźbił w przyszłym tygodniu z montażem wszystkiego. Póki co, przylutowałem Deans'a do repliki i podpiąłem nowy aku. Jest kosa! Mega różnica, aż boję się o żywotność, ale póki wszystko działa mam banana od ucha do ucha. :D Ciekawe jak będzie dokładając nowy silnik :P Domówiłem jeszcze MBlocka od SHSa i opóźniacz popychacza, też SHS plastikowy. Kosztował kilka ziko, a może się przydać :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...