Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam...mam problem z moją gietką od g36 JG a problem tkowi wtym ze nie jest już na gwarancji wieć pytam sie was- specjalistów :D A więc tak...wymieniłem baterie na 7.4 2300 no i pewien czas elegancko chodziła replika ale jak przyszedł czas na pożądne strzelanie to coś sie zacinało...tzn strzelałem na ciągłym/pojedyńczym i ogień przerywał...po czym replika wogóle nie reagowałą na spust...dopiero po przekręceniu selektora ognia na bezpieczny i późniejszym przełączeniu go na ciągły strzelała lecz na krótko...-dziieje sie to samo...znajomi an innych forach mówili mi ze to moze być problem płytki selektora lecz musze mieś potwierdzone info ze w tej płytce tkwi błąd...prosiłbym również o np. jakiś poradnik rozbierania g36 i dosatniu sie do tej płytki

Z gory bardzo dziekuje

Pozdrawiam, Karol

Link to post
Share on other sites

Zdejmujesz front i gnaizdo maga , odkręcasz trzy krzyżakowe śruby, wyjmujesz blok gazowy z komorą hop-upa, wykręcasz dwa ampule po pobokach korpusy, wykręcasz innego ampula który znajduję się z tyłu korpusu pod kolbą (jak ją złożysz na bok powineś go widzieć).

Wyjmujesz chwyt pistoletowy razem z gearboxem, odkręcasz największą śrubę znajdującą się od dołu na chwycie pistoletowym, wybijasz pin znajdujący się koło spustu, wyjmujesz Gearboxa.

Link to post
Share on other sites

W giecie nie trzeba wykręcać zespołu lufy. Wystarczy odkręcić śrubę za kolbą, ściągnąć gniazdo magazynka i naciskając na komorę hu wyciągnąć chwyt razem z gb. Śrub imbusowych po bokach nie trzeba wykręcać (przynajmniej u mnie) i przed wyjęciem gb trzeba selektor przestawić na semi.

 

Zrób zdjęcia z zewnątrz i wstaw tutaj, może akurat ktoś coś dostrzeże.

Edited by Urban47
Link to post
Share on other sites

Ale tamte zdjęcia sią w chwycie, więc nawet nie widac płytki selektora. Mniejsza, sprawdz to co ci napisałem

 

EDIT: Zwracam honor, teraz widze że wstawiłeś inne.

 

Widać że gb masz przychylone bardziej na jedna strone (przetarcie przy cylindrze) - to raczej nie jest przyczyna ale wartałoby gb ustawić tak by było w jednej osi z komorą hu.

 

Brakuje ci jednej śrubki (po drugiej stronie od przewodów, przed spustem). Sprawdź tez czy nie masz np odłamanych przewodów przy kostce stykowej.

Edited by Urban47
Link to post
Share on other sites

odkręcony silnik dział poprawnie..zębatki wg mnie są poprawnie ale dam zdjecie ale nw jak zsprawdzic docisk silnika...z której strony mam go docisnąć?

http://scr.hu/1ut5/96a2x

http://scr.hu/1ut5/optzg

według mnie są one równo

 

EDIT:

Śróbka jest wykręcona i mam ją przy sobie, kable sa ok,a ten gb jak ustawić? :)

Edited by Megakarolus
Link to post
Share on other sites

Jak wkładasz gb do chwytu to kable na bank się z chwytem stykają. Aha, sprawdź jeszcze czy są dobrze do silnika przyczepione. Ja mam np. w słuchawkach tak, że tylko w określonej pozycji kabla leci muzyka. Niemniej poruszaj kablami przy wyjętym gb, tzn. poruszaj i zobacz, czy na jakimś ustawieniu nie przerywa. I dla pewności zaizoluj ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...